Monitor 32″ Samsung LS32A700NWUXEN, UHD 3840*02160, VA, 16:9, 300 cd/ mp, 2500:1, 5 ms, 178/178, HDR10, 60 Hz, DP, HDMI, USB, iesire casti, Eye Saver, Flicker Free, PBP, pivot, VESA 100* 100, cablu HDMI inclus, culoare negru
Monitoare LED
Monitor 32" Samsung LS32A700NWUXEN, UHD 3840*02160, VA, 16:9, 300 cd/
Producator:
Samsung
Disponibilitate:
Stoc epuizat
2.258,99lei
Stoc epuizat
| Producator | SAMSUNG |
|---|---|
| Garantie | 24 |
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
| Diagonala monitor_OLD | 32.x" |
| Display port_OLD | Da |
| Recomandat pentru_OLD | Office |
| Refresh rate_OLD | 60 Hz |
| Rata de aspect_OLD | 16:9 |
| Rezolutie monitor_OLD | 3840 x 2160 |
| Tip panel_OLD | VA UHD |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 5 ms |
| VGA_OLD | Nu |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Nu |
| Diagonala monitor | 30 – 40 inch |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Nu |
| HDR | Da |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| Built-in USB hub | Yes |
| Picture-in-Picture | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | G |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Culoare monitor | Negru |
| Viewable size, vertical | 39.2 cm |
| Feet colour | Black |
| Tip panel | VA |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| USB Type-C | Nu |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Market positioning | Home |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Response time | 5 ms |
| Game mode | Yes |
| Headphone out | No |
| Power adapter included | Yes |
| Boxe integrate | Nu |
| Rezolutie monitor | 3840 x 2160 |
| Display resolution | 3840 x 2160 pixels |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Viewable size, horizontal | 69.7 cm |
| Display diagonal (metric) | 80 cm |
| Dynamic contrast ratio marketing name | Mega DCR |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 51 kWh |
| Depth (without stand) | 41.3 mm |
| Height (without stand) | 424.7 mm |
| Tilt angle range | -2 – 22° |
| Width (with stand) | 716.1 mm |
| Depth (with stand) | 193.5 mm |
| Width (without stand) | 716.1 mm |
| Contrast ratio (typical) | 2500:1 |
| Weight (with stand) | 6.1 kg |
| Weight (without stand) | 5 kg |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 39 kWh |
| Height (with stand) | 518.5 mm |
| Pivot angle | -1 – 1° |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 438653 |
Nu există recenzii încă.