MONITOR 32″ SAMSUNG LS32B800PXUXEN
Monitoare LED
MONITOR 32" SAMSUNG LS32B800PXUXEN
Producator:
Samsung
Disponibilitate:
Stoc epuizat
4.383,99lei
Stoc epuizat
| Producator | SAMSUNG |
|---|---|
| Garantie | 24 |
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
| Diagonala monitor_OLD | 32.x" |
| MNT-Resolution | UHD |
| MNT-Screen-Size | 32.x" |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tip panel_OLD | IPS LEDs |
| Display port_OLD | Da |
| Tech-3D | No |
| Recomandat pentru_OLD | Office |
| Refresh rate_OLD | 60 Hz |
| Rata de aspect_OLD | 16:9 |
| Rezolutie monitor_OLD | 3840 x 2160 |
| MNT-Color | Black |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 5 ms |
| VGA_OLD | Nu |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Nu |
| Diagonala monitor | 30 – 40 inch |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Nu |
| HDR | Da |
| USB Type-C | Da |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Built-in USB hub | Yes |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB Power Delivery up to | 90 W |
| Picture-in-Picture | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | G |
| Tip panel | IPS |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Culoare monitor | Negru |
| USB Type-C downstream ports quantity | 1 |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Luminozitate maximă | 500 – 749 cd/m2 |
| Response time | 5 ms |
| Game mode | Yes |
| Height adjustment | 12 cm |
| Boxe integrate | Nu |
| Display brightness (typical) | 350 cd/m² |
| Rezolutie monitor | 3840 x 2160 |
| Display resolution | 3840 x 2160 pixels |
| HD type | 4K Ultra HD |
| High Dynamic Range (HDR) technology | DisplayHDR 600 |
| Display brightness (peak) | 600 cd/m² |
| Weight (with stand) | 7.5 kg |
| Dynamic contrast ratio marketing name | Mega DCR |
| Pivot angle | -2 – 92° |
| Tilt angle range | -2 – 25° |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 33 kWh |
| Depth (with stand) | 211.4 mm |
| Depth (without stand) | 41.3 mm |
| Height (without stand) | 424.7 mm |
| Width (with stand) | 716.1 mm |
| Width (without stand) | 716.1 mm |
| Weight (without stand) | 5.2 kg |
| Colour gamut | 0.98% |
| Colour name | Black |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 71 kWh |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1176724 |
| Height (with stand) | 580.4 mm |
Nu există recenzii încă.