Monitor 32″ Samsung LS32BM501EUXEN, 16:9, VA, 250 cd/ mp, 3.000:1, FHD 1920* 1080, HDR10, 4 ms, 178/ 178, Max 60Hz, Smart, Tizen, TVPlus, SmartThings App Support, Mobile to Screen – Mirroring, DLNA, Sound mirroring, web services Microsoft 365, ConnectShare™ (USB 2.0), Wireless display, 2* HDMI, 2* USB, Integrated WiFi5, Bluetooth, eye save mode, flicker free, boxa, VESA 100* 100, culoare alb
Monitoare LED
Monitor 32" Samsung LS32BM501EUXEN, 16:9, VA, 250 cd/ mp, 3.000:1,
Producator:
Samsung
Disponibilitate:
Stoc epuizat
1.411,99lei
Stoc epuizat
| Producator | SAMSUNG |
|---|---|
| Garantie | 24 |
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
| Diagonala monitor_OLD | 32.x" |
| MNT-Resolution | FHD |
| MNT-Screen-Size | 32.x" |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tip panel_OLD | VA LEDs |
| Wi-Fi | Yes |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 4ms GTG |
| Display port_OLD | Nu |
| Tech-3D | No |
| Recomandat pentru_OLD | Multimedia |
| Rezolutie monitor_OLD | 1920 x 1080 |
| Refresh rate_OLD | 60 Hz |
| Rata de aspect_OLD | 16:9 |
| MNT-Color | White |
| VGA_OLD | Nu |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Nu |
| Diagonala monitor | 30 – 40 inch |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Da |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Nu |
| HDR | Da |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Alb |
| Built-in USB hub | Yes |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Response time | 4 ms |
| Tip panel | VA |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| USB Type-C | Nu |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Rezolutie monitor | 1920 x 1080 |
| DisplayPort | Nu |
| DVI port | No |
| Display number of colours | 1 billion colours |
| Game mode | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Sound mirroring | Yes |
| TV Plus | Yes |
| SmartThings app support | Yes |
| Tap view | Yes |
| Display diagonal (metric) | 80 cm |
| Weight (without stand) | 5.5 kg |
| Picture-in-Picture | No |
| Market positioning | Smart |
| Width (with stand) | 716.1 mm |
| Depth (with stand) | 193.5 mm |
| Height (with stand) | 517 mm |
| Width (without stand) | 716.1 mm |
| Depth (without stand) | 41.8 mm |
| Height (without stand) | 424.5 mm |
| ConnectShare (USB) | Yes |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 27 kWh |
| Weight (with stand) | 6.6 kg |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 39 kWh |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1119145 |
Nu există recenzii încă.