Monitor 32″ Samsung LS32BM801UUXEN, 16:9, VA, 4K Rezoluție 3,840 x 2,160, 400 cd/mp, 3000:1, 1 ms, 178/ 178, max 60Hz, HDMI,Micro HDMI, Eye Saver Mode, Flicker Free, game mode, warm white
Monitoare LED
Monitor 32" Samsung LS32BM801UUXEN, 16:9, VA, 4K Rezoluție 3,840 x
Producator:
Samsung
Disponibilitate:
Stoc epuizat
4.459,00lei
Stoc epuizat
| Producator | SAMSUNG |
|---|---|
| Garantie | 24 |
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
| Diagonala monitor_OLD | 32.x" |
| Wi-Fi | Yes |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 4ms GTG |
| Display port_OLD | Nu |
| Recomandat pentru_OLD | Multimedia |
| Refresh rate_OLD | 60 Hz |
| Rata de aspect_OLD | 16:9 |
| Rezolutie monitor_OLD | 3840 x 2160 |
| Tip panel_OLD | VA UHD |
| VGA_OLD | Nu |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Nu |
| Diagonala monitor | 30 – 40 inch |
| Ecran Curbat: | Da |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Nu |
| HDR | Da |
| USB Type-C | Da |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Alb |
| Built-in USB hub | Yes |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Energy efficiency class (SDR) | G |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 75 kWh |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Luminozitate maximă | 350 – 499 cd/m2 |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 40 kWh |
| Tip panel | VA |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Power supply type | External |
| DisplayPort | Nu |
| TV tuner integrated | No |
| Montare VESA | Nu |
| Display number of colours | 1 billion colours |
| Game mode | Yes |
| Headphone out | No |
| Height adjustment | 12 cm |
| Tilt angle range | -2 – 15° |
| Remote control included | Yes |
| Sound mirroring | Yes |
| Screen mirroring | Yes |
| TV Plus | Yes |
| SmartThings app support | Yes |
| Works with Samsung Bixby | Yes |
| Tap view | Yes |
| Virtual assistant | Amazon Alexa |
| Rezolutie monitor | 3840 x 2160 |
| Display resolution | 3840 x 2160 pixels |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Display brightness (typical) | 400 cd/m² |
| Display diagonal (metric) | 80 cm |
| Weight (with stand) | 6.7 kg |
| sRGB coverage (typical) | 99% |
| VESA mounting | No |
| Feet colour | White |
| Market positioning | Smart |
| ConnectShare (USB) | Yes |
| Weight (without stand) | 4.4 kg |
| Width (with stand) | 713.4 mm |
| Office 365 support | Yes |
| Width (without stand) | 713.4 mm |
| Digital signal format system | Not supported |
| Micro HDMI ports quantity | 1 |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1114577 |
| Depth (with stand) | 203.8 mm |
| Height (with stand) | 575.2 mm |
| Depth (without stand) | 22.3 mm |
| Height (without stand) | 418.8 mm |
Nu există recenzii încă.