MONITOR 32″ SAMSUNG LS32BM80GUUXEN
Monitoare LED
MONITOR 32" SAMSUNG LS32BM80GUUXEN
Producator:
Samsung
Disponibilitate:
Stoc epuizat
4.443,99lei
Stoc epuizat
| Producator | SAMSUNG |
|---|---|
| Garantie | 24 |
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
| Diagonala monitor_OLD | 32.x" |
| Wi-Fi | Yes |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 4ms GTG |
| Display port_OLD | Nu |
| Recomandat pentru_OLD | Multimedia |
| Refresh rate_OLD | 60 Hz |
| Rata de aspect_OLD | 16:9 |
| Rezolutie monitor_OLD | 3840 x 2160 |
| Tip panel_OLD | VA UHD |
| VGA_OLD | Nu |
| HDMI_old | Nu |
| DVI_OLD | Nu |
| Diagonala monitor | 30 – 40 inch |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Nu |
| HDR | Da |
| USB Type-C | Da |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Built-in USB hub | Yes |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Energy efficiency class (SDR) | G |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 75 kWh |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Luminozitate maximă | 350 – 499 cd/m2 |
| Response time | 4 ms |
| Viewable size, vertical | 39.2 cm |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 40 kWh |
| Tip panel | VA |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| DisplayPort | Nu |
| Montare VESA | Nu |
| Culoare monitor | Alte culori |
| Display number of colours | 1 billion colours |
| Game mode | Yes |
| Headphone out | No |
| Height adjustment | 12 cm |
| Tilt angle range | -2 – 15° |
| Works with Samsung Bixby | Yes |
| Rezolutie monitor | 3840 x 2160 |
| Display resolution | 3840 x 2160 pixels |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Display brightness (typical) | 400 cd/m² |
| Supported graphics resolutions | 3840 x 2160 |
| Supported video modes | 2160p |
| Viewable size, horizontal | 69.7 cm |
| Display diagonal (metric) | 80 cm |
| USB upstream port type | USB Type-C |
| USB Power Delivery up to | 65 W |
| Weight (with stand) | 6.7 kg |
| sRGB coverage (typical) | 99% |
| Market positioning | Smart |
| High Dynamic Range (HDR) technology | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Weight (without stand) | 4.4 kg |
| Width (with stand) | 713.4 mm |
| High Dynamic Range (HDR) supported | No |
| Width (without stand) | 713.4 mm |
| Micro HDMI ports quantity | 1 |
| Depth (with stand) | 203.8 mm |
| Height (with stand) | 575.2 mm |
| Depth (without stand) | 22.3 mm |
| Height (without stand) | 418.8 mm |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1136048 |
Nu există recenzii încă.