Monitor 34″ PHILIPS 346B1C, VA, WLED, UWQHD 3440×1440, Anti-Glare, 2H, Haze 25%, curbat 1500R, 21:9, 100 Hz, 5 ms, 300 cd/mp, 3000:1, 178/178, LowBlue Mode, EasyRead, Adaptive sync, DP, HDMI, USB- C, RJ45: Ethernet LAN up to 1G, boxe 2*5W, PIP/PBP, VESA 100×100, Kensington lock, culoare negru
Monitoare LED
Monitor 34" PHILIPS 346B1C, VA, WLED, UWQHD 3440×1440, Anti-Glare, 2H,
Producator:
Philips
Disponibilitate:
1 în stoc
3.280,99lei
1 în stoc
| Producator | PHILIPS |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
| MNT-Resolution | WQHD |
| MNT-Screen-Size | 34.x" |
| Screen-Format | 21:9 |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 4ms GTG |
| Diagonala monitor_OLD | 34.x" |
| Display port_OLD | Da |
| Tech-3D | No |
| Recomandat pentru_OLD | Office |
| Refresh rate_OLD | 100 Hz |
| Rezolutie monitor_OLD | 3440 x 1440 |
| Rata de aspect_OLD | 21:9 |
| Tip panel_OLD | VA WQHD |
| VGA_OLD | Nu |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Nu |
| Diagonala monitor | 30 – 40 inch |
| Rezolutie monitor | 3440 x 1440 |
| Ecran Curbat: | Da |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Da |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Nu |
| USB Type-C | Da |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Display resolution | 3440 x 1440 pixels |
| Native aspect ratio | 21:9 |
| Maximum refresh rate | 100 Hz |
| Vertical scan range | 48 – 100 Hz |
| Display diagonal (metric) | 86.36 cm |
| Surface hardness | 2H |
| RMS rated power | 10 W |
| Built-in USB hub | Yes |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB Type-A downstream ports quantity | 4 |
| USB Power Delivery up to | 90 W |
| Picture-in-Picture | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | G |
| Height (without stand) | 367 mm |
| Doesn't contain | Mercury, PVC/BFR |
| Picture-by-Picture (PbP) | Yes |
| Delta E | 2 |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Rata de aspect | 21:9 |
| Culoare monitor | Negru |
| Response time | 4 ms |
| Front bezel colour | Black |
| Feet colour | Black |
| Philips SmartUniformity | 93 – 105% |
| Picture enhancement | SmartImage |
| Wake-on-LAN | Yes |
| Tip panel | VA |
| Refresh rate | 100 – 144 Hz |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| HDR | Nu |
| Supported graphics resolutions | 3440 x 1440 |
| Aspect ratio | 21:9 |
| Pixel pitch | 0.23175 x 0.23175 mm |
| Viewable size, horizontal | 79.7 cm |
| Viewable size, vertical | 33.4 cm |
| Dynamic contrast ratio marketing name | SmartContrast |
| Colour gamut standard | sRGB |
| Market positioning | Home |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Display surface | Matt |
| Screen curvature | 150 cm |
| 3D | No |
| DVI port | No |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| TV tuner integrated | No |
| Audio input | No |
| Heavy metals free | Hg (mercury), Pb (lead) |
| Adobe RGB coverage | 90% |
| USB upstream port type | USB Type-B, USB Type-C |
| Number of upstream ports | 2 |
| USB Power Delivery revision | 3.0 |
| Digital horizontal frequency | 30 – 160 kHz |
| Digital vertical frequency | 48 – 100 Hz |
| HD type | Quad HD |
| Swivel angle range | -180 – 180° |
| Light sensor | Yes |
| Contrast ratio (dynamic) | 80000000:1 |
| MultiView | PIP/PBP mode, 2 x devices |
| NTSC coverage (typical) | 100% |
| Tilt angle range | -5 – 30° |
| Height adjustment | 18 cm |
| Height (with stand) | 601 mm |
| sRGB coverage (typical) | 119% |
| Weight (with stand) | 11.5 kg |
| Pixel density | 110 ppi |
| Width (with stand) | 807 mm |
| Depth (with stand) | 250 mm |
| Width (without stand) | 807 mm |
| Depth (without stand) | 110 mm |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 35 kWh |
| Power consumption (PowerSave) | 34 W |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 420504 |
| Weight (without stand) | 7.79 kg |
Nu există recenzii încă.