MONITOR 34″ PHILIPS 34B1U5600CH/00
Monitoare LED
MONITOR 34" PHILIPS 34B1U5600CH/00
Producator:
Philips
Disponibilitate:
Stoc epuizat
4.476,99lei
Stoc epuizat
| Producator | PHILIPS |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
| MNT-Resolution | QHD |
| MNT-Screen-Size | 34.x" |
| Screen-Format | 21:9 |
| Tip panel_OLD | VA LEDs |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 4ms GTG |
| Diagonala monitor_OLD | 34.x" |
| Display port_OLD | Da |
| Tech-3D | No |
| Refresh rate_OLD | 120 Hz |
| Rezolutie monitor_OLD | 3440 x 1440 |
| Rata de aspect_OLD | 21:9 |
| MNT-Color | Black |
| Recomandat pentru_OLD | Business |
| VGA_OLD | Nu |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Nu |
| Diagonala monitor | 30 – 40 inch |
| Rezolutie monitor | 3440 x 1440 |
| Ecran Curbat: | Da |
| Touchscreen | Nu |
| Boxe integrate | Da |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Nu |
| USB Type-C | Da |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Display resolution | 3440 x 1440 pixels |
| Native aspect ratio | 21:9 |
| HD type | Wide Quad HD |
| Maximum refresh rate | 100 Hz |
| Vertical scan range | 48 – 100 Hz |
| Display diagonal (metric) | 86.36 cm |
| Fast charging technology | Power Delivery |
| Built-in USB hub | Yes |
| Number of upstream ports | 1 |
| USB Type-A downstream ports quantity | 4 |
| Picture-in-Picture | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | G |
| Height (without stand) | 367 mm |
| Doesn't contain | Mercury, PVC/BFR |
| Picture-by-Picture (PbP) | Yes |
| Delta E | 2 |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Rata de aspect | 21:9 |
| Luminozitate maximă | 350 – 499 cd/m2 |
| Webcam | Da |
| Culoare monitor | Negru |
| Response time | 4 ms |
| RMS rated power | 5 W |
| Megapixel (approx.) | 5 MP |
| Front bezel colour | Black |
| Feet colour | Black |
| USB hub version | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| USB Type-C downstream ports quantity | 1 |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 40 kWh |
| Philips SmartUniformity | 93 – 105% |
| Picture enhancement | SmartImage |
| Wake-on-LAN | Yes |
| Post-consumer recycled plastic | 85% |
| Tip panel | VA |
| Refresh rate | 100 – 144 Hz |
| HDR | Nu |
| Pixel pitch | 0.23175 x 0.23175 mm |
| Viewable size, horizontal | 79.7 cm |
| Viewable size, vertical | 33.4 cm |
| Dynamic contrast ratio marketing name | SmartContrast |
| Colour gamut standard | sRGB |
| Display brightness (typical) | 350 cd/m² |
| Contrast ratio (dynamic) | 50000000:1 |
| Built-in KVM switch | Yes |
| HBR3 support | Yes |
| USB upstream port type | USB Type-C |
| Tilt angle range | -5 – 25° |
| Swivel angle range | -180 – 180° |
| Light sensor | Yes |
| sRGB coverage (typical) | 120% |
| USB Power Delivery up to | 100 W |
| NTSC coverage (typical) | 100% |
| Height adjustment | 18 cm |
| Height (with stand) | 601 mm |
| Pixel density | 110 ppi |
| Weight (with stand) | 11.7 kg |
| Width (with stand) | 807 mm |
| Depth (with stand) | 250 mm |
| Width (without stand) | 807 mm |
| Depth (without stand) | 110 mm |
| Tilt adjustment | No |
| Power consumption (PowerSave) | 31 W |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1334754 |
| Weight (without stand) | 8.04 kg |
| Regulatory Approvals | CB; CE Mark; FCC Class B; ICES-003; CU-EAC; EAEU RoHS; TUV Ergo; TUV/GS; TUV Eye Comfort certified |
Nu există recenzii încă.