Monitor 34″ Samsung LC34H890WGRXEN
Monitoare LED
Monitor 34" Samsung LC34H890WGRXEN
Producator:
Samsung
Disponibilitate:
Stoc epuizat
3.291,99lei
Stoc epuizat
| Producator | SAMSUNG |
|---|---|
| Garantie | 24 |
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 4ms GTG |
| Diagonala monitor_OLD | 34.x" |
| Display port_OLD | Da |
| Refresh rate_OLD | 100 Hz |
| Rezolutie monitor_OLD | 3440 x 1440 |
| Rata de aspect_OLD | 21:9 |
| Tip panel_OLD | VA WQHD |
| Recomandat pentru_OLD | Business |
| VGA_OLD | Nu |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Nu |
| Diagonala monitor | 30 – 40 inch |
| Rezolutie monitor | 3440 x 1440 |
| Ecran Curbat: | Da |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Display resolution | 3440 x 1440 pixels |
| Native aspect ratio | 21:9 |
| Screen curvature rating | 1800R |
| Picture-in-Picture | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | G |
| Picture-by-Picture (PbP) | Yes |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Rata de aspect | 21:9 |
| Tip panel | VA |
| FreeSync | Da |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| HD type | UltraWide Quad HD |
| Supported graphics resolutions | 3440 x 1440 |
| Aspect ratio | 21:9 |
| AMD FreeSync | Yes |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Montare VESA | Nu |
| Culoare monitor | Alte culori |
| Game mode | Yes |
| Samsung Eye Saver Mode | Yes |
| Boxe integrate | Nu |
| Audio input | No |
| Weight (with stand) | 7.9 kg |
| Height adjustment | 13.5 cm |
| Quantum dot color technology | No |
| Black eQualizer function | No |
| Daisy chain | No |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 39 kWh |
| Display diagonal (metric) | 86.4 cm |
| Tilt angle range | -5 – 24° |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 407908 |
| Width (with stand) | 811.4 mm |
| Depth (with stand) | 298.6 mm |
| Height (with stand) | 538.9 mm |
| Width (without stand) | 811.4 mm |
| Depth (without stand) | 123.3 mm |
| Height (without stand) | 361.9 mm |
| Samsung Magic Function | MagicBright, MagicUpscale |
| Luminozitate maximă | Sub 250 cd/m2 |
Nu există recenzii încă.