Monitor 48.8″ PHILIPS 498P9Z, curbat 1800R, VA, WLED, Maximum resolution HDMI/ DP: 5120 x 1440, 75 Hz, 4 ms, 550 cd/ mp, 3000:1, 178/ 178, DisplayHDR 400, LowBlue Mode, EasyRead, Adaptive sync, DP, 3* HDMI, 4* USB, audio out, boxe 2* 5W, Kensington lock, VESA 100* 100, cabluri HDMI/ DP incluse, culoare negru
Monitoare LED
Monitor 48.8" PHILIPS 498P9Z, curbat 1800R, VA, WLED, Maximum resolution
Producator:
Philips
Disponibilitate:
Stoc epuizat
7.332,00lei
Stoc epuizat
| Producator | PHILIPS |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Luminozitate monitor_OLD | 501-700cd/m2 |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 5ms GTG |
| Tip panel_OLD | VA LEDs |
| Display port_OLD | Da |
| Tehnologie 3D | No |
| Recomandat pentru_OLD | Multimedia |
| Refresh rate_OLD | 165 Hz |
| Diagonala monitor_OLD | 48.8.x" |
| Rata de aspect_OLD | 32:9 |
| Rezolutie monitor_OLD | 5120 x 1440 |
| VGA_OLD | Nu |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Nu |
| Refresh rate | 145 – 200 Hz |
| Ecran Curbat: | Da |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Da |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Nu |
| HDR | Da |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Screen curvature rating | 1800R |
| Built-in USB hub | Yes |
| Audio output | Yes |
| Swivel angle range | -20 – 20° |
| Energy efficiency class (SDR) | G |
| Picture-by-Picture (PbP) | Yes |
| Delta E | 2 |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Luminozitate maximă | 350 – 499 cd/m2 |
| Culoare monitor | Negru |
| Response time | 4 ms |
| RMS rated power | 5 W |
| Front bezel colour | Black |
| Feet colour | Black |
| Tilt angle range | -5 – 15° |
| Philips SmartUniformity | 93 – 105% |
| Picture enhancement | SmartImage |
| Tip panel | VA |
| USB Type-C | Nu |
| Dynamic contrast ratio marketing name | SmartContrast |
| Doesn't contain | PVC/BFR, Mercury |
| Heavy metals free | Hg (mercury) |
| Maximum refresh rate | 75 Hz |
| Display surface | Matt |
| Display technology | LED |
| HDCP version | 2.2 |
| Diagonala monitor | Peste 41 inch |
| High Dynamic Range (HDR) technology | DisplayHDR 400 |
| Number of upstream ports | 2 |
| Built-in KVM switch | Yes |
| Display brightness (typical) | 550 cd/m² |
| Pixel density | 109 ppi |
| Response time (fast) | 4 ms |
| Pixel pitch | 0.233 x 0.233 mm |
| Rezolutie monitor | 5120 x 1440 |
| Rata de aspect | 32:9 |
| Display resolution | 5120 x 1440 pixels |
| Native aspect ratio | 32:9 |
| Contrast ratio (dynamic) | 80000000:1 |
| Adobe RGB coverage | 89% |
| Display diagonal (metric) | 124 cm |
| NTSC coverage (typical) | 100% |
| HDMI ports quantity | 3 |
| MultiView | PBP (2 x devices) |
| sRGB coverage (typical) | 122% |
| Viewable size, vertical | 33.5 cm |
| Height (with stand) | 568 mm |
| Aspect ratio | 32:9 |
| DCI-P3 coverage | 91% |
| Width (with stand) | 1194 mm |
| Depth (with stand) | 303 mm |
| Weight (with stand) | 15.2 kg |
| Width (without stand) | 1194 mm |
| Depth (without stand) | 156 mm |
| Height (without stand) | 369 mm |
| Weight (without stand) | 10.9 kg |
| Viewable size, horizontal | 119.2 cm |
| Vertical scan range | 48 – 120 Hz |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 125 kWh |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 56 kWh |
| Power consumption (PowerSave) | 46.2 W |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 704858 |
Nu există recenzii încă.