Monitor 48.8″ PHILIPS 499P9H, Curved 1800R, 5K UHD 5120*1440, 60 Hz ,USB-C docking, DisplayHDR 400, Adaptive sync, Low blue mode, EasyRead,Flicker free, 450 cd/mp, 32:9, WLED, VA, 3000:1/ 80M:1, 5 ms, anti-glare2H, 178/178, Ethernet LAN, USB 3.1 x 1 (upstream), USB 3.1 x 3(downstream with x 1 fast charge B.C 1.2), DisplayPort 1.4* x 1, HDMI2.0 b x 2, USB-C 3.1 Gen 2 x 1 (upstream, power delivery up to 65 W) ,headphone out, boxe 2*5W, built-in webcam with microphone, PBP,Kensington lock, VESA 100*100, cabluri HDMI/ DP/ USB-A to B/ USB-C to C/USB-C to A incluse, negru
Monitor 48.8" PHILIPS 499P9H, Curved 1800R, 5K UHD 5120*1440, 60
Stoc epuizat
7.119,99lei
Stoc epuizat
| Producator | PHILIPS |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Luminozitate monitor_OLD | 401-500cd/m2 |
| Diagonala monitor_OLD | 48.x" |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 5ms GTG |
| Tip panel_OLD | VA LEDs |
| Display port_OLD | Da |
| Tech-3D | No |
| Segment | Consumer |
| Gama monitor | Consumer |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Nu |
| Ecran Curbat: | Da |
| Touchscreen | Nu |
| Boxe integrate | Da |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Nu |
| HDR | Da |
| USB Type-C | Da |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Screen curvature rating | 1800R |
| Surface hardness | 2H |
| RMS rated power | 10 W |
| Built-in USB hub | Yes |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Number of upstream ports | 1 |
| USB Power Delivery up to | 90 W |
| Swivel angle range | -20 – 20° |
| Energy efficiency class (SDR) | G |
| Picture-by-Picture (PbP) | Yes |
| Delta E | 2 |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Luminozitate maximă | 350 – 499 cd/m2 |
| Webcam | Da |
| Culoare monitor | Negru |
| Front bezel colour | Black |
| Feet colour | Black |
| Tilt angle range | -5 – 15° |
| Picture enhancement | SmartImage |
| Wake-on-LAN | Yes |
| Post-consumer recycled plastic | 85% |
| Tip panel | VA |
| Dynamic contrast ratio marketing name | SmartContrast |
| Sync-on-green (SOG) | Yes |
| Colour gamut standard | sRGB |
| Separate H/V sync | Yes |
| Market positioning | Home |
| Doesn't contain | PVC/BFR, Mercury |
| Heavy metals free | Hg (mercury) |
| Display surface | Matt |
| 3D | No |
| DVI port | No |
| AC (power) in | Yes |
| TV tuner integrated | No |
| Response time | 5 ms |
| USB Type-A downstream ports quantity | 3 |
| Audio input | No |
| Diagonala monitor | Peste 41 inch |
| High Dynamic Range (HDR) technology | DisplayHDR 400 |
| HBR3 support | Yes |
| USB Power Delivery revision | 3.0 |
| USB upstream port type | USB Type-C |
| Pixel density | 109 ppi |
| Pixel pitch | 0.233 x 0.233 mm |
| Rezolutie monitor | 5120 x 1440 |
| Rata de aspect | 32:9 |
| Display resolution | 5120 x 1440 pixels |
| Native aspect ratio | 32:9 |
| Contrast ratio (dynamic) | 80000000:1 |
| Display diagonal (metric) | 124 cm |
| sRGB coverage (typical) | 121% |
| Adobe RGB coverage | 91% |
| Megapixel (approx.) | 2 MP |
| NTSC coverage (typical) | 100% |
| MultiView | PBP (2 x devices) |
| Display brightness (typical) | 450 cd/m² |
| Total amount of recyclable materials | 85% |
| Philips SmartUniformity | 97 – 102% |
| Weight (with stand) | 15.3 kg |
| Horizontal scan range | 30 – 230 kHz |
| Colour gamut | 103% |
| Height (with stand) | 568 mm |
| Maximum refresh rate | 70 Hz |
| Aspect ratio | 32:9 |
| Vertical scan range | 48 – 70 Hz |
| Viewable size, horizontal | 119.3 cm |
| Digital vertical frequency | 48 – 70 Hz |
| DCI-P3 coverage | 91% |
| Width (with stand) | 1194 mm |
| Depth (with stand) | 303 mm |
| Width (without stand) | 1194 mm |
| Depth (without stand) | 156 mm |
| Height (without stand) | 369 mm |
| HD type | UltraWide Dual Quad HD |
| Supported graphics resolutions | 2560 x 1440, 3440 x 1440, 5120 x 1440 |
| Digital horizontal frequency | 30 – 230 kHz |
| Screen curvature | 180 cm |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 94 kWh |
| Power consumption (PowerSave) | 43.3 W |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 398394 |
| Weight (without stand) | 11 kg |
| Recommended resolution | 5120 x 1440 @ 60 Hz |
Nu există recenzii încă.