Monitor BenQ 24″ GL2480E, FHD 1920* 1080, TN, 250 cd/ mp, 1000:1, 170/ 160, 1 ms, 60/ 75 Hz, 16:9, Headphone Jack, K Locker, VESA 100* 100, Flicker-free, Low Blue Light, D-sub, DVI, HDMI, culoare negru
Monitoare LED
Monitor BenQ 24" GL2480E, FHD 1920* 1080, TN, 250 cd/
Producator:
Benq
Disponibilitate:
Stoc epuizat
959,99lei
Stoc epuizat
| Producator | BENQ |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| MNT-Resolution | FHD |
| MNT-Screen-Size | 24.x" |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tip panel_OLD | TN LEDs |
| Tech-3D | No |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Da |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Nu |
| HDMI | Da |
| Thunderbolt | Nu |
| Built-in USB hub | Yes |
| Culoare monitor | Negru |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| DVI | Da |
| Tip panel | TN |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Rezolutie monitor | 1920 x 1080 |
| DisplayPort | Nu |
| Maximum refresh rate | 75 Hz |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| AC (power) in | Yes |
| Timp de raspuns monitor | 1 – 3 ms |
| Display technology | LED |
| Diagonala monitor | 23 – 25 inch |
| Boxe integrate | Nu |
| Response time (fast) | 1 ms |
| Swivelling | No |
| Weight (with stand) | 5.2 kg |
| HDMI cable length | 1.5 m |
| Weight (without stand) | 3.9 kg |
| Width (with stand) | 565 mm |
| Height (with stand) | 433 mm |
| Width (without stand) | 565 mm |
| Depth (without stand) | 50.9 mm |
| Height (without stand) | 337.6 mm |
| Depth (with stand) | 175 mm |
| AMD FreeSync refresh rate range | 60 – 75 Hz |
| Tilt angle range | 160 – 170° |
| Customs product code (TARIC) | 8528521000 |
Nu există recenzii încă.