Monitor BenQ 27″ PD2725U, IPS, iluminare de fundal cu leduri, 4K 3840×2160, 250 cd/ mp, max 400 cd/ mp, HDR10,VESA DisplayHDR 400, 1200:1, 178/ 178, 5 ms, 60 Hz, 16:9, boxe 2.5Wx2, pivot, VESA 100* 100, 2* HDMI, DP, Thunderbolt 3, Iesire Thunderbolt 3, USB Type B, 2* USB 3.1, Flicker-free, Low Blue Light, PIP/PBP, silver
Monitoare LED
Monitor BenQ 27" PD2725U, IPS, iluminare de fundal cu leduri,
Producator:
Benq
Disponibilitate:
19 în stoc
7.845,99lei
19 în stoc
| Producator | BENQ |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
| Diagonala monitor_OLD | 27.x" |
| MNT-Resolution | UHD 4K |
| MNT-Screen-Size | 27.x" |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 5ms GTG |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tip panel_OLD | IPS LEDs |
| Display port_OLD | Da |
| Tech-3D | No |
| Recomandat pentru_OLD | Grafica |
| Refresh rate_OLD | 60 Hz |
| Rata de aspect_OLD | 16:9 |
| Rezolutie monitor_OLD | 3840 x 2160 |
| MNT-Color | Silver |
| VGA_OLD | Nu |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Nu |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Da |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Nu |
| HDR | Da |
| USB Type-C | Da |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| Built-in USB hub | Yes |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB upstream port type | USB Type-B |
| Number of USB Type-B upstream ports quantity | 1 |
| Height adjustment | 15 cm |
| Picture-in-Picture | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | G |
| Tip panel | IPS |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Thunderbolt | Da |
| Culoare monitor | Negru |
| RMS rated power | 5 W |
| Front bezel colour | Black |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Aspect ratio | 16:9 |
| sRGB coverage (typical) | 100% |
| USB Type-A downstream ports quantity | 2 |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch |
| Response time | 5 ms |
| HDCP version | 2.2 |
| Detachable stand | Yes |
| Rezolutie monitor | 3840 x 2160 |
| Display resolution | 3840 x 2160 pixels |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Supported graphics resolutions | 3840 x 2160 |
| Contrast ratio (typical) | 1200:1 |
| Response time (fast) | 5 ms |
| High Dynamic Range (HDR) technology | DisplayHDR 400, High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Market positioning | Graphics design |
| Feet colour | Grey |
| Thunderbolt 3 ports quantity | 1 |
| Pivot angle | 0 – 90° |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 44 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 44 kWh |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 400184 |
| Width (with stand) | 614.8 mm |
| Depth (with stand) | 188.1 mm |
| Height (with stand) | 499.8 mm |
| Weight (with stand) | 8.3 kg |
| Width (without stand) | 614.8 mm |
| Depth (without stand) | 80.3 mm |
| Height (without stand) | 360 mm |
| Weight (without stand) | 5.6 kg |
Nu există recenzii încă.