Monitor Dell 24″ P2423, 60.96 cm, Maximum preset resolution: 1920 x 1200 at 60 Hz, Screen type: Active matrix-TFT LCD, Panel type: In-Plane Switching Technology, Backlight: White LED edgelight system, Faceplate coating: Anti-glare treatment of the polarizer (Haze 25%, 3H), Aspect ratio: 16:10, Pixel per inch (PPI): 94, Contrast ratio: 1000 to 1 (typical), Viewing angle: 178° (vertical) typical, 178° (horizontal) typical, Response time: 8 ms (Normal mode), 5 ms (Fast mode), Luminance output: 300 cd/m² (typical), Color depth: 16.7 million colors, Color gamut: sRGB 99% (typical), Adjustability: Height adjustable stand – 150 mm, Tilt: -5° to 21°, Swivel: -45° to 45°, Pivot: -90° to 90°, VESA mounting holes (100 mm x 100 mm – behind the attached VESA Cover), Connectivity: 1 x DisplayPort version 1.2 (HDCP 1.4), 1 x HDMI port version 1.4 (HDCP 1.4), 1 x DVI port, 1 x VGA port, 1 x SuperSpeed USB 5 Gbps (USB 3.2 Gen1) upstream port, 4 x SuperSpeed USB 5 Gbps (USB 3.2 Gen1) downstream port, Dell display manager compatibility: Yes, Cable management: Yes, Security: Security-lock slot for cable lock (optional purchase), What’s in the box: Stand riser, Stand base, Power cable, DisplayPort to DisplayPort cable (1.8 meters), USB 3.2 Gen1 (5 Gbps) upstream cable (enables the USB ports on the monitor 1.80 meters), Dimensions (with stand): Height (extended): 510.80 mm, Height (compressed): 364.00 mm, Width: 531 mm, Depth: 179.57 mm, Weight with stand assembly and cables: 5.56 kg, 3-Years Advanced Exchange Service and Limited Hardware Warranty
Monitoare LED
Monitor Dell 24" P2423, 60.96 cm, TFT LCD IPS, 1920
Producator:
Dell
Disponibilitate:
andreea. stoc rez. sunati pentru detalii
1.676,00lei
andreea. stoc rez. sunati pentru detalii
| Producator | DELL |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
| Built-In-PC | No |
| Diagonala monitor_OLD | 24.x" |
| Pivot | Yes |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 5ms GTG |
| Tip panel_OLD | IPS LEDs |
| Touch | No |
| Wi-Fi | No |
| Display port_OLD | Da |
| Gama monitor | Standard |
| Recomandat pentru_OLD | Office |
| Rezolutie monitor_OLD | 1920 x 1080 |
| Refresh rate_OLD | 60 Hz |
| Rata de aspect_OLD | 16:9 |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Da |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Nu |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| Thunderbolt | Nu |
| Built-in USB hub | Yes |
| USB upstream port type | USB Type-B |
| Number of USB Type-B upstream ports quantity | 1 |
| USB Type-A downstream ports quantity | 4 |
| Height adjustment | 15 cm |
| Tip panel | IPS |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Culoare monitor | Negru |
| Front bezel colour | Black |
| Swivel angle range | -45 – 45° |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| DVI | Da |
| DVI port | Yes |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Colour gamut standard | sRGB |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Heavy metals free | Hg (mercury) |
| AC (power) in | Yes |
| Response time | 5 ms |
| Colour gamut | 99% |
| Feet colour | Silver |
| Headphone out | No |
| Diagonala monitor | 23 – 25 inch |
| Boxe integrate | Nu |
| Backlight type | LED |
| Detachable stand | Yes |
| Horizontal scan range | 30 – 83 kHz |
| Energy efficiency class (HDR) | Not available |
| Vertical scan range | 56 – 76 Hz |
| Pivot angle | 90 – 90° |
| Rezolutie monitor | 1920 x 1200 |
| Rata de aspect | 16:10 |
| Pixel pitch | 0.27 x 0.27 mm |
| Power consumption (off) | 0.2 W |
| Energy efficiency class (SDR) | D |
| Supported video modes | 480p, 576p, 720p, 1080i, 1080p |
| HDMI version | 1.4 |
| Tilt angle range | -5 – 21° |
| Depth (with stand) | 179.6 mm |
| Doesn't contain | PVC/BFR |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 15 kWh |
| Pixel density | 94 ppi |
| High Dynamic Range (HDR) supported | No |
| Response time (fast) | 8 ms |
| Viewable size, horizontal | 51.8 cm |
| Viewable size, vertical | 32.4 cm |
| Viewable size diagonal | 61 cm |
| Display diagonal (metric) | 60.96 cm |
| DVI-I ports quantity | 1 |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1043228 |
| Width (with stand) | 531 mm |
| Height (with stand) | 510.8 mm |
| Weight (with stand) | 5.23 kg |
| Width (without stand) | 531 mm |
| Depth (without stand) | 53.3 mm |
| Height (without stand) | 348.1 mm |
| Weight (without stand) | 3.52 kg |
| Bezel width (side) | 6.3 mm |
| Bezel width (top) | 6.3 mm |
| Bezel width (bottom) | 1.78 cm |
Nu există recenzii încă.