Monitor Dell 24″ P2423D, 60.45 cm, Maximum preset resolution: 2560 x 1440 at 60 Hz, Screen type: Active matrix-TFT LCD, Panel type: In-Plane Switching Technology, Backlight: LED edgelight system, Display screen coating: Anti-glare treatment of the front polarizer (3H) hard coating, Aspect ratio: 16:9, Pixel per inch (PPI): 123, Contrast ratio: 1000 to 1 (typical), Viewing angle: 178° (vertical) typical, 178° (horizontal) typical, Response time: 8 ms (Normal mode), 5 ms (Fast mode), Luminance output: 300 cd/m² (typical), Color depth: 16.7 million colors, Color gamut: sRGB 99% (typical), Adjustability: Height adjustable stand – 150 mm, Tilt: -5° to 21°, Swivel: -45° to 45°, Pivot: -90° to 90°, VESA mounting holes (100 mm x 100 mm – behind the attached VESA Cover), Connectivity: 1 x DisplayPort version 1.2 (HDCP 1.4), 1 x HDMI port version 1.4 (HDCP 1.4), 1 x USB 3.2 Gen1 upstream, 4 x SuperSpeed USB 5 Gbps (USB 3.2 Gen1) downstream port, Dell display manager compatibility: Yes, Cable management: Yes, Security: Security-lock slot for cable lock (optional purchase), What’s in the box: Stand riser, Stand base, Power cable, DisplayPort to DisplayPort cable (1.8 meters), USB 3.2 Gen1 (5 Gbps) upstream cable (enables the USB ports on the monitor 1.80 meters), Dimensions (with stand): Height (extended): 496.11, Height (compressed): 364.00 mm, Width: 537.80 mm, Depth: 179.57 mm, Weight with stand assembly and cables: 5.45 kg, 3-Years Advanced Exchange Service and Limited Hardware Warranty
Monitoare LED
Monitor Dell 24" P2423D, 60.45 cm, TFT LCD IPS,
Producator:
Dell
Disponibilitate:
andreea. stoc rez. sunati pentru detalii
2.152,99lei
andreea. stoc rez. sunati pentru detalii
| Producator | DELL |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
| Built-In-PC | No |
| Diagonala monitor_OLD | 24.x" |
| Pivot | Yes |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 5ms GTG |
| Tip panel_OLD | IPS LEDs |
| Touch | No |
| Wi-Fi | No |
| Display port_OLD | Da |
| Gama monitor | Standard |
| Recomandat pentru_OLD | Office |
| Refresh rate_OLD | 60 Hz |
| Rata de aspect_OLD | 16:9 |
| Rezolutie monitor_OLD | 2560 x 1440 |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Nu |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Nu |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Built-in USB hub | Yes |
| USB upstream port type | USB Type-B |
| Number of USB Type-B upstream ports quantity | 1 |
| USB Type-A downstream ports quantity | 4 |
| Height adjustment | 15 cm |
| Tip panel | IPS |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Culoare monitor | Negru |
| Front bezel colour | Black |
| Swivel angle range | -45 – 45° |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Colour gamut standard | sRGB |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Heavy metals free | Hg (mercury) |
| AC (power) in | Yes |
| Response time | 5 ms |
| Colour gamut | 99% |
| Feet colour | Silver |
| Headphone out | No |
| Diagonala monitor | 23 – 25 inch |
| Boxe integrate | Nu |
| Backlight type | LED |
| Detachable stand | Yes |
| Energy efficiency class (HDR) | Not available |
| Rezolutie monitor | 2560 x 1440 |
| Display resolution | 2560 x 1440 pixels |
| Pivot angle | 90 – 90° |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 16 kWh |
| HD type | Quad HD |
| Viewable size diagonal | 60.5 cm |
| HDMI version | 1.4 |
| Tilt angle range | -5 – 21° |
| Width (with stand) | 537.8 mm |
| Depth (with stand) | 179.6 mm |
| Height (with stand) | 496.1 mm |
| Width (without stand) | 537.8 mm |
| Pixel density | 123 ppi |
| High Dynamic Range (HDR) supported | No |
| Response time (fast) | 8 ms |
| Depth (without stand) | 52.1 mm |
| Height (without stand) | 318.5 mm |
| Bezel width (bottom) | 1.67 cm |
| Supported video modes | 480p, 576p, 720p, 1080i, 1080p, 1440p |
| Horizontal scan range | 29 – 113 kHz |
| Vertical scan range | 49 – 75 Hz |
| Weight (with stand) | 5.07 kg |
| Pixel pitch | 0.2058 x 0.2058 mm |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1057427 |
| Weight (without stand) | 3.44 kg |
| Bezel width (side) | 5.48 mm |
| Bezel width (top) | 5.42 mm |
Nu există recenzii încă.