Monitor Dell 27″ E2723H, 68.60 cm, Maximum preset resolution: 1920 x 1080 at 60 Hz, Screen type: FHD TFT LCD, Panel type: VA, Backlight: LED edgelight system, Faceplate coating: Anti-glare with 3H hardness, Aspect ratio: 16:9, Pixel per inch (PPI): 81.57, Contrast ratio: 3000 to 1 (typical), Viewing angle: 178° (vertical) typical, 178° (horizontal) typical, Response time (Gray to Gray: Normal mode 8ms, Fast mode 5ms, Luminance output: 300 cd/m² (typical), Color depth: 16.7 million colors, Color gamut: 72% (CIE1931), 83% (CIE1976), Adjustability: Tilt angle: – 5° to 21° , VESA mounting holes (100 mm x 100 mm – behind the attached VESA Cover), Connectivity: 1 x DP (ver 1.2), 1 x VGA, Security: Security-lock slot for cable lock (optional purchase), What’s in the box: Stand riser, Stand base, VESA™ Screw Cover, Power cable, VGA cable, DP 1.2 cable, Dimensions (with stand): Height: 458.90 mm, Width: 623.30 mm, Depth: 188.29 mm, With stand assembly and cables: 4.86 kg, 3-Years Advanced Exchange Service and Limited Hardware Warranty
Monitoare LED
Monitor Dell 27" E2723H, 68.60 cm, Maximum preset resolution: 1920
Producator:
Dell
Disponibilitate:
Stoc epuizat
1.289,99lei
Stoc epuizat
| Producator | DELL |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
| Built-In-PC | No |
| Diagonala monitor_OLD | 27.x" |
| Pivot | Yes |
| Tip panel_OLD | LCD |
| Touch | No |
| Wi-Fi | No |
| Display port_OLD | Da |
| Recomandat pentru_OLD | Multimedia |
| Rezolutie monitor_OLD | 1920 x 1080 |
| Refresh rate_OLD | 60 Hz |
| Rata de aspect_OLD | 16:9 |
| LFD-Segment | Standard |
| LFD-Resolution | FHD |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 5 ms |
| VGA_OLD | Da |
| HDMI_old | Nu |
| DVI_OLD | Nu |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Nu |
| DisplayPort | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Culoare monitor | Negru |
| Front bezel colour | Black |
| Feet colour | Black |
| Tip panel | VA |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Heavy metals free | Hg (mercury) |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch |
| Rezolutie monitor | 1920 x 1080 |
| Horizontal scan range | 30 – 85 kHz |
| Display diagonal (metric) | 68.6 cm |
| HDMI | Nu |
| Headphone out | No |
| Boxe integrate | Nu |
| Backlight type | LED |
| Detachable stand | Yes |
| Vertical scan range | 48 – 75 Hz |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 17 kWh |
| Weight (with stand) | 4.5 kg |
| Cable management | Yes |
| Response time (fast) | 5 ms |
| Energy efficiency class (SDR) | D |
| Swivelling | No |
| Response time | 8 ms |
| Tilt angle range | -5 – 21° |
| Doesn't contain | PVC/BFR |
| NTSC coverage (typical) | 72% |
| High Dynamic Range (HDR) supported | No |
| Pixel density | 81.57 ppi |
| Viewable size diagonal | 68.6 cm |
| Heat dissipation | 102.39 BTU/h |
| Heat dissipation (typical) | 58.02 BTU/h |
| Power consumption (off) | 0.25 W |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1140053 |
| Width (with stand) | 623.3 mm |
| Depth (with stand) | 188.3 mm |
| Height (with stand) | 458.9 mm |
| Width (without stand) | 623.3 mm |
| Depth (without stand) | 50.4 mm |
| Height (without stand) | 370.9 mm |
| Weight (without stand) | 3.78 kg |
| Bezel width (side) | 1.27 cm |
| Bezel width (top) | 1.29 cm |
| Bezel width (bottom) | 1.57 cm |
| Total carbon emissions, standard deviation (kg of CO2e) | 126 |
| Carbon emissions, manufacturing (kg of CO2e) | 301 |
| Carbon emissions, logistics (kg of CO2e) | 33 |
| Carbon emissions, energy usage (kg of CO2e) | 139 |
| Carbon emissions, end-of-life (kg of CO2e) | 4 |
| Total carbon emissions, w/o use phase (kg of CO2e) | 338 |
| PAIA version | 1.3.1 |
| Dell Display Manager (DDM) compatibility | Yes |
Nu există recenzii încă.