Monitor Dell 27″ S2723HC, 68.6 cm, Maximum preset resolution: 1920 x 1080 at 60 Hz, Screen type: Active matrix-TFT LCD, Panel type: In-Plane Switching Black Technology, Backlight: LED edgelight system, Display screen coating: Anti-glare treatment of the front polarizer (3H) hard coating, Aspect ratio: 16:9, Pixel per inch (PPI): 81.57, Contrast ratio: 1000 to 1 (typical), Viewing angle: 178° (vertical) typical, 178° (horizontal) typical, Response time: 8 ms (Normal mode), 5 ms (Fast mode), 4ms (extreme), Brightness: 300 cd/m² (typical), Color depth: 16.7 million colors, 6-bit (Hi-FRC), Color gamut: 99% sRGB (typical), Adjustability: Height adjustable stand: 110mm, Tilt: -5° to 21°, Swivel: -30° to 30°, Pivot: -90° to 90°, VESA mounting holes (100 mm x 100 mm – behind attached VESA Cover), Connectivity: 1 x HDMI 1.4 (HDCP 1.4), 1 x USB-C (DP 1.2, PD: 65 W, USB 3.2 Gen 1, 5 Gbps) upstream, 1 x Audio line-out (3.5 mm jack), •1 x USB-A (USB 3.2 Gen 1, 5 Gbps) downstream, Quick Access: 1 x USB-A (USB 3.2 Gen 1, 5 Gbps) downstream with BC 1.2, Cable management: Yes, Dell Display Manager (DDM) Compatibility: Easy Arrange and other key features, Security: Security-lock slot for cable lock (optional purchase), Speakers: 2 x 3 W, What’s in the box: Stand riser, Stand base, 1 x Power cable, USB 3.2 Gen 1 Type-C cable (C to C), Dimensions (with stand): Height (extended): 508.95 mm, Height (compressed): 398.95 mm, Width: 609.90 mm, Depth: 174.70 mm, Weight with stand assembly and cables: 6.40 kg , 3-Year Advanced Exchange Service and Premium Panel Exchange
Monitoare LED
Monitor Dell 27" S2723HC, 68.6 cm, 1920 x 1080 at
Producator:
Dell
Disponibilitate:
andreea. stoc rez. sunati pentru detalii
1.735,99lei
andreea. stoc rez. sunati pentru detalii
| Producator | DELL |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
| Built-In-PC | No |
| Diagonala monitor_OLD | 27.x" |
| Tip panel_OLD | LCD |
| Touch | No |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 4ms GTG |
| Display port_OLD | Nu |
| Recomandat pentru_OLD | Multimedia |
| Rezolutie monitor_OLD | 1920 x 1080 |
| Refresh rate_OLD | 60 Hz |
| Rata de aspect_OLD | 16:9 |
| LFD-Resolution | FHD |
| Refresh rate | 60 Hz |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Nu |
| Touchscreen | Nu |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| HDR | Nu |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Rezolutie monitor | 1920 x 1080 |
| Tip panel | IPS |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Nu |
| USB Type-C | Da |
| DisplayPort | Da |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Timp de raspuns monitor | N/A |
| Diagonala monitor | 27" |
| Boxe integrate | Da |
| Luminozitate maximă | 300 cd/m² (typical) |
Nu există recenzii încă.