Monitor Dell 4K 32″ U3223QZ, , 80 cm, Maximum preset resolution: DisplayPort: 3840 x 2160 at 60 Hz, Screen type: Active matrix-TFT LCD, Panel type: In-Plane Switching Black Technology, Backlight: LED, Display screen coating: Anti-glare treatment of the front polarizer (3H) hard coating, Aspect ratio: 16:9, Pixel per inch (PPI): 140, Viewing angle: 178° (vertical) typical, 178° (horizontal) typical, Response time: 8 ms (Normal mode), 5 ms (Fast mode), Luminance output: 400 cd/m² (typical), Color depth: 1.07 billion colors (10 bit), Color gamut: 100% sRGB, 100% Rec.709, 98% DCI-P3, Delta E
Monitor Dell 4K 32" U3223QZ, , 80 cm, Maximum preset
10 în stoc
9.603,00lei
10 în stoc
| Producator | DELL |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
| Built-In-PC | No |
| Diagonala monitor_OLD | 32.x" |
| Pivot | Yes |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 5ms GTG |
| Tip panel_OLD | IPS LEDs |
| Touch | No |
| Wi-Fi | No |
| Display port_OLD | Da |
| Refresh rate_OLD | 60 Hz |
| Rata de aspect_OLD | 16:9 |
| Rezolutie monitor_OLD | 3840 x 2160 |
| LFD-Resolution | QHD |
| LFD-Segment | noLFD |
| Recomandat pentru_OLD | Business |
| VGA_OLD | Nu |
| Proximity sensor | Yes |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Nu |
| Touchscreen | Nu |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| Built-in USB hub | Yes |
| USB Power Delivery up to | 90 W |
| Picture-by-Picture (PbP) | Yes |
| Pixel density | 140 ppi |
| Viewable size, vertical | 39.2 cm |
| Front bezel colour | Black |
| USB Type-C downstream ports quantity | 1 |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 40 kWh |
| HDR | Nu |
| Rata de aspect | 16:9 |
| sRGB coverage (typical) | 100% |
| Heavy metals free | Hg (mercury) |
| AC (power) in | Yes |
| Feet colour | Silver |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Detachable stand | Yes |
| Rezolutie monitor | 3840 x 2160 |
| Display resolution | 3840 x 2160 pixels |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Display brightness (typical) | 400 cd/m² |
| Number of upstream ports | 2 |
| Built-in KVM switch | Yes |
| Viewable size, horizontal | 69.7 cm |
| Display diagonal (metric) | 80 cm |
| USB upstream port type | USB Type-C |
| DisplayPort cable length | 1.8 m |
| DisplayPorts quantity | 2 |
| Height adjustment | Yes |
| Tip panel | IPS |
| Refresh rate | 60Hz |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Nu |
| DisplayPort | Da |
| Thunderbolt | Nu |
| Colour gamut | 98% |
| Response time (fast) | 5 ms |
| Response time | 8 ms |
| Built-in camera | Yes |
| Tilt angle range | -5 – 21° |
| Doesn't contain | PVC/BFR |
| USB Type-C | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Timp de raspuns monitor | 5 ms (Fast mode) |
| Montare VESA | Nu |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 30 kWh |
| Depth (without stand) | 58 mm |
| Contrast ratio (typical) | 2000:1 |
| High Dynamic Range (HDR) supported | No |
| RJ-45 ports quantity | 1 |
| PAIA version | 1.3.1 |
| Dell ComfortView technology | Yes |
| Pixel pitch | 0.18159 x 0.18159 mm |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Colour gamut standard | DCI-P3 |
| Flicker-free technology | Yes |
| DisplayPort version | 1.4 |
| HDCP | Yes |
| VESA mounting | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Swivelling | Yes |
| Tilt adjustment | Yes |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| Power supply type | Internal |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Stand included | Yes |
| Maximum resolution | 3840 x 2160 pixels |
| RMS rated power | 14 W |
| USB cable length | 1 m |
| Weight (with stand) | 11.5 kg |
| USB Type-A downstream ports quantity | 5 |
| Display technology | LCD |
| Screen shape | Flat |
| Maximum refresh rate | 60 Hz |
| Low Blue Light technology | Yes |
| HDMI ports quantity | 1 |
| Bezel width (bottom) | 2.21 cm |
| Headphone out | Yes |
| Headphone outputs | 1 |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Number of speakers | 2 |
| Horizontal scan range | 15 – 140 kHz |
| Vertical scan range | 23 – 86 Hz |
| Width (with stand) | 712.6 mm |
| Width (without stand) | 712.6 mm |
| Bezel width (side) | 7.65 mm |
| Depth (with stand) | 230 mm |
| Luminozitate maximă | 400 cd/m² (typical) |
| Diagonala monitor | 32" |
| Carbon emissions, end-of-life (kg of CO2e) | 9 |
| Anti-glare screen | Yes |
| HDMI version | 2.0 |
| Built-in microphone | Yes |
| Market positioning | Business |
| Surface hardness | 3H |
| Megapixel (approx.) | 8 MP |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| Adjustable height (max) | 15 cm |
| Panel type | TFT/IPS |
| Supported video modes | 480p, 720p, 1080i, 1080p, 2160p |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1104060 |
| Height (with stand) | 497.8 mm |
| Height (without stand) | 475.5 mm |
| Weight (without stand) | 7.26 kg |
| Bezel width (top) | 3.85 cm |
| Total carbon emissions, standard deviation (kg of CO2e) | 216 |
| Carbon emissions, manufacturing (kg of CO2e) | 458 |
| Carbon emissions, logistics (kg of CO2e) | 80 |
| Carbon emissions, energy usage (kg of CO2e) | 294 |
| Total carbon emissions, w/o use phase (kg of CO2e) | 547 |
| Sustainability certificates | ENERGY STAR, TCO |
| Non-operating altitude | 0 – 12192 m |
| Total carbon footprint (kg of CO2e) | 841 |
Nu există recenzii încă.