Monitor Dell Gaming Alienware 34” AW3423DWF, 86.82 cm, Maximum preset resolution: DisplayPort: 3440 x 1440 at 165 Hz, HDMI: 3440 x 1440 at 100 Hz, Screen type Color Active Matrix, Panel technology QD OLED, Backlight OLED, Faceplate coating Anti reflection, Aspect ratio 21:9, Pixel per inch (PPI) 110, Contrast ratio 1 million: 1 at (SDR) and (HDR), Viewing angle: 178° (vertical) typical, 178° (horizontal) typical, Response time 0.1 ms gray-to-gray, Luminance output: 250 cd/m² (typical), 1000 cd/m² (HDR peak), Color depth 1.07 billion colors (10 bit), Color gamut 149% sRGB and DCI-P3 99.3%, Adjustability: Height adjustable stand: 0 mm to 110 mm, Tilt: -5° to 21°, Swivel: -20° to 20°, Slant adjust: -5° to 5°, VESA mounting holes (100 mm x 100 mm – behind VESA Cover), Integrated devices: SuperSpeed USB 5 Gbps (USB 3.2 Gen 1) hub (with one USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) upstream port), 4 x SuperSpeed USB 5 Gbps (USB 3.2 Gen 1) downstream port (including one port which supports power-charging), Connectivity: 2 x DisplayPort version 1.4 with HDCP 2.2 (rear), 1 x HDMI port version 2.0 with HDCP 2.2 (rear), 1 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) upstream port (rear), 4 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) downstream port (bottom: 2; rear: 2), 1 x headphone port (bottom), 1 x audio line-out port (rear), Curvature 1800R (typical), Security Security-lock slot (cable lock sold separately), What’s in the box: Stand riser, Stand base, Power cable, I/O cover, Power cable, DisplayPort to DisplayPort 1.4 cable (1.80 meters), USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) upstream cable (enables the USB ports on the monitor, 1.80 meters), USB Type-C to DisplayPort 1.4 cable (1 meter), Microfiber cloth, Dimensions (with stand): Height (extended) 525.57 mm, Height (compressed) 415.57 mm, Width 815.25 mm, Depth 305.71 mm, Weight: Weight with stand assembly and cables: 9.65 kg, 3-Years Advanced Exchange Service and Limited Hardware Warranty
Monitor Dell Gaming Alienware 34'' AW3423DWF, 86.82 cm, Maximum preset
andreea. stoc rez. sunati pentru detalii
7.959,99lei
andreea. stoc rez. sunati pentru detalii
| Producator | DELL |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
| Built-In-PC | No |
| Pivot | Yes |
| Touch | No |
| Wi-Fi | No |
| Diagonala monitor_OLD | 34.x" |
| Tip panel_OLD | OLED |
| LFD-Resolution | UWQHD |
| Touchscreen | Nu |
| HDR | Da |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Display resolution | 3440 x 1440 pixels |
| Native aspect ratio | 21:9 |
| Contrast ratio (typical) | 1000000:1 |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| Display brightness (peak) | 1000 cd/m² |
| Screen curvature rating | 1800R |
| Viewable size, horizontal | 80 cm |
| Viewable size, vertical | 33.7 cm |
| Colour gamut | 99.3% |
| Built-in USB hub | Yes |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB upstream port type | USB Type-B |
| Number of upstream ports | 1 |
| Number of USB Type-B upstream ports quantity | 1 |
| USB Type-A downstream ports quantity | 4 |
| Audio output | Yes |
| Swivel angle range | -20 – 20° |
| Energy efficiency class (SDR) | G |
| Picture-by-Picture (PbP) | Yes |
| Feet colour | Black |
| HD type | UltraWide Quad HD |
| AMD FreeSync | Yes |
| Heavy metals free | Hg (mercury) |
| HDCP version | 2.2 |
| Height (without stand) | 364.1 mm |
| High Dynamic Range (HDR) technology | DisplayHDR 400 |
| DisplayPort cable length | 1.8 m |
| Maximum refresh rate | 165 Hz |
| DisplayPorts quantity | 2 |
| Height adjustment | Yes |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Nu |
| USB Type-C | Da |
| DisplayPort | Da |
| Thunderbolt | Nu |
| AMD FreeSync type | FreeSync Premium Pro |
| Cable management | Yes |
| Bezel width (bottom) | 2.06 cm |
| Supported video modes | 480p, 576p, 720p, 1080i, 1080p |
| Tilt angle range | -5 – 21° |
| Ecran Curbat: | Da |
| Culoare monitor | Negru |
| Vertical scan range | 48 – 165 Hz |
| Anti-reflective | Yes |
| Response time | 0.1 ms |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 36 kWh |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 34 kWh |
| Quantum dot color technology | Yes |
| Dell Display Manager (DDM) compatibility | Yes |
| Dell ComfortView technology | Yes |
| Smart modes | RPG, Sports |
| Screen shape | Curved |
| Display brightness (typical) | 250 cd/m² |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Colour gamut standard | DCI-P3 |
| VESA Adaptive Sync support | Yes |
| Flicker-free technology | Yes |
| Built-in speaker(s) | No |
| Built-in camera | No |
| Market positioning | Gaming |
| DisplayPort version | 1.4 |
| HDCP | Yes |
| VESA mounting | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Swivelling | Yes |
| Tilt adjustment | Yes |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| Power supply type | Internal |
| Depth (with stand) | 305.7 mm |
| Stand included | Yes |
| Weight (with stand) | 9.29 kg |
| Rata de aspect | 21:9 |
| Tip panel | QD-OLED |
| Rezolutie monitor | 3440 x 1440 |
| Luminozitate maximă | 1000 cd/m² (HDR peak) |
| Pixel density | 110 ppi |
| Bezel width (side) | 1.1 cm |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Headphone out | Yes |
| Headphone outputs | 1 |
| Pixel pitch | 0.23 x 0.23 mm |
| Refresh rate | 165Hz |
| Width (with stand) | 815.2 mm |
| Width (without stand) | 815.2 mm |
| Diagonala monitor | 34 inch |
| Timp de raspuns monitor | 0.1 ms |
| sRGB coverage (typical) | 149% |
| HDMI version | 2.0 |
| Display technology | QD-OLED |
| Viewable size diagonal | 86.8 cm |
| Display diagonal (metric) | 86.82 cm |
| Height (with stand) | 415.6 mm |
| Horizontal scan range | 27 – 285 kHz |
| Heat dissipation (typical) | 116.28 BTU/h |
| Colour name | Dark Side of the Moon |
| Adjustable height (max) | 11 cm |
| Pivot angle | -5 – 5° |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1337447 |
| Depth (without stand) | 127.1 mm |
| Weight (without stand) | 6.27 kg |
| Bezel width (top) | 6.45 mm |
| Maximum resolution | 3440 x 1440 pixels |
Nu există recenzii încă.