Monitor Gaming Dell 27″ G2723H, 68.47 cm, Maximum preset resolution: 1920 x 1080 at 240 Hz – HDMI, 1980 x 1080 at 280 Hz – DisplayPort, Screen type: Active matrix – TFT LCD, Panel type: Fast IPS, Backlight: LED edgelight system, Display screen coating: Anti-glare treatment of the front polarizer (3H) hard coating, Aspect ratio: 16:9, Pixel per inch (PPI): 81.59, Contrast ratio: 1000 to 1 (typical), Viewing angle: 178° (vertical) typical, 178° (horizontal) typical, Response time: 0.5ms (gray-to-gray min), 1ms (gray-to-gray most observed) in Extreme Modes, 2 ms gray to gray in Super Fast Mode, 3 ms gray to gray in Fast Mode, Brightness: 400 cd/m² (typical), Color depth: 16.78 million colors (RGB 8bits), Color gamut: >99% sRGB, Adjustability: Height adjustable stand: 130 mm, Tilt: -5° to 21°, Swivel: -45° to 45°, Pivot: -90° to 90°, VESA mounting holes (100 mm x 100 mm – behind the attached VESA Cover), Connectivity: 1 x DisplayPort 1.4 port, 2 x HDMI 2.0 (HDCP 1.4), 1 x Audio headphone port (3.5 mm jack), 1 x USB 3.2 Gen1 Type B, 2 x USB 3.2 Gen1 Type A, 1 x USB 3.2 Gen1 Type A at Quick Access, 1 x USB 3.2 Gen1 Type A with BC1.2 at Quick Access, Dell Display Manager: Easy Arrange and other key features, Security: Security lock slot (cable lock sold separately), Cable management: Yes, What’s in the box: Stand riser, Stand base, Power cable, USB 3.2 Gen1 Type-A to Type-B upstream cable, DisplayPort 1.8 M cable, HDMI 1.8 M cable, Dimensions (with stand): Height (extended): 523.85 mm, Height (compressed): 393.85 mm, Width: 611.60 mm, Depth: 200.30 mm, Weight with stand assembly and cables: 6.30 kg, 3-Years Advanced Exchange Service and Limited Hardware Warranty
Monitoare LED
Monitor Gaming Dell 27" G2723H, 68.47 cm, Maximum preset resolution:
Producator:
Dell
Disponibilitate:
41 în stoc
2.455,99lei
41 în stoc
| Producator | DELL |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
| Built-In-PC | No |
| Diagonala monitor_OLD | 27.x" |
| Pivot | Yes |
| Tip panel_OLD | TN LEDs |
| Touch | No |
| Wi-Fi | No |
| Display port_OLD | Da |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 0.5 ms GTG |
| Recomandat pentru_OLD | Gaming |
| Rezolutie monitor_OLD | 1920 x 1080 |
| Rata de aspect_OLD | 16:9 |
| LFD-Segment | Standard |
| LFD-Resolution | FHD |
| Refresh rate_OLD | 280 Hz |
| VGA_OLD | Nu |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Nu |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Built-in USB hub | Yes |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB upstream port type | USB Type-B |
| Number of USB Type-B upstream ports quantity | 1 |
| USB Type-A downstream ports quantity | 4 |
| Tip panel | IPS |
| Luminozitate maximă | 350 – 499 cd/m2 |
| Swivel angle range | -45 – 45° |
| FreeSync | Da |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| AMD FreeSync | Yes |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Colour gamut standard | sRGB |
| HDCP version | 1.4 |
| Heavy metals free | Hg (mercury) |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch |
| Rezolutie monitor | 1920 x 1080 |
| Supported graphics resolutions | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| AC (power) in | Yes |
| Culoare monitor | Alte culori |
| Viewable size, horizontal | 59.7 cm |
| Colour gamut | 99% |
| Boxe integrate | Nu |
| Backlight type | LED |
| AMD FreeSync type | FreeSync Premium |
| Detachable stand | Yes |
| Energy efficiency class (HDR) | Not available |
| Display brightness (typical) | 400 cd/m² |
| DisplayPort cable length | 1.8 m |
| HDMI cable length | 1.8 m |
| Display number of colours | 16.78 million colours |
| Refresh rate | 201 – 300 Hz |
| Cable management | Yes |
| Feet colour | Grey |
| Pixel pitch | 0.3108 x 0.3108 mm |
| Supported video modes | 480p, 576p, 720p, 1080i, 1080p |
| Tilt angle range | -5 – 21° |
| Doesn't contain | PVC/BFR |
| G-Sync | Da |
| Response time | 0.5 ms |
| NVIDIA G-SYNC | Yes |
| NVIDIA G-SYNC type | G-SYNC Compatible |
| Display diagonal (metric) | 68.47 cm |
| Maximum refresh rate | 280 Hz |
| Pixel density | 81.59 ppi |
| High Dynamic Range (HDR) supported | No |
| Response time (fast) | 3 ms |
| Smart modes | RPG, Sports |
| Width (with stand) | 611.6 mm |
| Width (without stand) | 611.6 mm |
| Weight (without stand) | 3.9 kg |
| Horizontal scan range | 30 – 312 kHz |
| Vertical scan range | 48 – 280 Hz |
| Depth (with stand) | 200.3 mm |
| Front bezel colour | Grey |
| Height (without stand) | 363.4 mm |
| Colour name | Ascent Gray |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 19.6 kWh |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1223892 |
| Height (with stand) | 523.9 mm |
| Weight (with stand) | 5.87 kg |
| Depth (without stand) | 66.3 mm |
| Bezel width (side) | 7.43 mm |
| Bezel width (top) | 7.42 mm |
| Bezel width (bottom) | 2.03 cm |
Nu există recenzii încă.