Monitor Gaming Gigabyte AORUS FI32Q; Panel Size (diagonal): 31.5″, Display Viewing Area (HxV): 698.112 x 392.688 (mm), True Resolution: 2560 x 1440; Brightness (Max.): 350 cd/m2 (TYP); Response Time: 1ms, (MPRT), Signal Input: HDMI 2.0 x2, Display port 1.4 x1, Earphone, Jack, VESA Wall Mounting(mm): 100*100mm, Power Consumption: 110W(Max); Voltage: AC 100V~240V.
Monitoare LED
Monitor Gaming Gigabyte AORUS FI32Q; Panel Size (diagonal): 31.5", Display
Producator:
Gigabyte
Disponibilitate:
Stoc epuizat
5.306,99lei
Stoc epuizat
| Producator | GIGABYTE |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
| Built-In-PC | No |
| Diagonala monitor_OLD | 30.x" |
| Pivot | Yes |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 1ms GTG |
| Touch | No |
| Tip panel_OLD | D-LED |
| Display port_OLD | Da |
| Segment | Gaming |
| Gama monitor | noLFD |
| Recomandat pentru_OLD | Gaming |
| Rata de aspect_OLD | 16:9 |
| Refresh rate_OLD | 165 Hz |
| Rezolutie monitor_OLD | 2560 x 1440 |
| VGA_OLD | Nu |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Nu |
| Diagonala monitor | 30 – 40 inch |
| Refresh rate | 145 – 200 Hz |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Nu |
| HDR | Da |
| USB Type-C | Da |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Built-in USB hub | Yes |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Swivel angle range | -20 – 20° |
| Energy efficiency class (SDR) | G |
| Tip panel | IPS |
| Luminozitate maximă | 350 – 499 cd/m2 |
| Culoare monitor | Negru |
| USB Type-C downstream ports quantity | 1 |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 40 kWh |
| Audio input | Yes |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| USB Type-A downstream ports quantity | 2 |
| DVI port | No |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| Timp de raspuns monitor | 1 – 3 ms |
| Display technology | LED |
| Boxe integrate | Nu |
| Display brightness (typical) | 350 cd/m² |
| Response time (fast) | 1 ms |
| Rezolutie monitor | 2560 x 1440 |
| Display resolution | 2560 x 1440 pixels |
| Display number of colours | 16.78 million colours |
| Backlight type | Edge LED |
| Tilt angle range | -5 – 21° |
| HD type | 2K Ultra HD |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 51 kWh |
| sRGB coverage (typical) | 120% |
| Supported graphics resolutions | 2560 x 1440 |
| Supported video modes | 1440p |
| Viewable size, horizontal | 69.8 cm |
| Viewable size, vertical | 39.3 cm |
| Pivot angle | -45 – 45° |
| Maximum refresh rate | 170 Hz |
| Colour gamut | 94% |
| Weight (with stand) | 10.8 kg |
| Pixel pitch | 0.273 x 0.273 mm |
| High Dynamic Range (HDR) technology | High Dynamic Range (HDR) 400, Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 399687 |
| Width (with stand) | 717.6 mm |
| Depth (with stand) | 283 mm |
| Height (with stand) | 598.3 mm |
| Width (without stand) | 717.6 mm |
| Depth (without stand) | 71.3 mm |
| Height (without stand) | 424.3 mm |
| Weight (without stand) | 7.6 kg |
Nu există recenzii încă.