Monitor Gaming Gigabyte G24F 2, 23.8″ IPS, Full HD, 1920 x 1080, Brightness: 300 cd/m2 (TYP), Contrast Ratio: 1100 : 1, Viewing Angle: 178°(H)/178°(V), Display Colors: 8 bits, Response Time: 1ms , Refresh Rate: 165Hz/OC 180Hz.
Monitoare LED
Monitor Gaming Gigabyte G24F 2, 23.8" IPS, Full HD, 1920
Producator:
Gigabyte
Disponibilitate:
Stoc epuizat
1.396,99lei
Stoc epuizat
| Producator | GIGABYTE |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
| Built-In-PC | No |
| Diagonala monitor_OLD | 24.x" |
| Pivot | No |
| Tip panel_OLD | IPS LEDs |
| Touch | No |
| LFD-Resolution | FHD |
| LFD-Segment | noLFD |
| Refresh rate | 145 – 200 Hz |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| HDR | Da |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Built-in USB hub | Yes |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Number of upstream ports | 1 |
| Tip panel | IPS |
| Culoare monitor | Negru |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| FreeSync | Da |
| USB Type-C | Nu |
| AMD FreeSync | Yes |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| USB Type-A downstream ports quantity | 2 |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Rezolutie monitor | 1920 x 1080 |
| Timp de raspuns monitor | 1 – 3 ms |
| Montare VESA | Nu |
| Diagonala monitor | 23 – 25 inch |
| Boxe integrate | Nu |
| Response time (fast) | 1 ms |
| AMD FreeSync type | FreeSync Premium |
| HBR3 support | Yes |
| Maximum refresh rate | 165 Hz |
| Weight (with stand) | 4.8 kg |
| FPS counter | Yes |
| Colour gamut | 95% |
| Panel type | SS-IPS |
| Backlight type | Edge LED |
| Width (with stand) | 541 mm |
| Width (without stand) | 541 mm |
| sRGB coverage (typical) | 125% |
| Hardware calibration | Yes |
| Height (without stand) | 326.4 mm |
| Shadow control | Yes |
| Weight (without stand) | 3.2 kg |
| Depth (with stand) | 136.8 mm |
| Height (with stand) | 519.3 mm |
| Depth (without stand) | 53.4 mm |
| Contrast ratio (typical) | 11000:1 |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 29 kWh |
Nu există recenzii încă.