Monitor Gaming Gigabyte G27FC A 27″, ips, 1920 X 1080 (FHD), Non-glare, Brightness, 250 cd/m2 (TYP), Contrast Ratio:3000:1, Viewing Angle: 178° (H)/178°(V), Display Colors: 8 bits, Response Time: 1ms (MPRT), Refresh Rate: 165Hz/OC 170Hz, Flicker-free.
Monitoare LED
Monitor Gaming Gigabyte G27FC A 27", ips, 1920 X 1080
Producator:
Gigabyte
Disponibilitate:
Stoc epuizat
1.856,99lei
Stoc epuizat
| Producator | GIGABYTE |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
| Built-In-PC | No |
| Diagonala monitor_OLD | 27.x" |
| Pivot | Yes |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 1ms GTG |
| Tip panel_OLD | VA LEDs |
| Touch | No |
| Display port_OLD | Da |
| Recomandat pentru_OLD | Gaming |
| Rezolutie monitor_OLD | 1920 x 1080 |
| Rata de aspect_OLD | 16:9 |
| Refresh rate_OLD | 165 Hz |
| LFD-Resolution | FHD |
| LFD-Segment | noLFD |
| VGA_OLD | Nu |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Nu |
| Refresh rate | 145 – 200 Hz |
| Ecran Curbat: | Da |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Built-in USB hub | Yes |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Tip panel | IPS |
| Culoare monitor | Negru |
| Front bezel colour | Black |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| FreeSync | Da |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| AMD FreeSync | Yes |
| Audio input | Yes |
| Rata de aspect | 16:9 |
| USB Type-A downstream ports quantity | 2 |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch |
| Rezolutie monitor | 1920 x 1080 |
| Supported graphics resolutions | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Supported video modes | 1080p |
| DVI port | No |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| Depth (with stand) | 203 mm |
| Timp de raspuns monitor | 1 – 3 ms |
| Montare VESA | Nu |
| Display technology | LED |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Response time (fast) | 1 ms |
| AMD FreeSync type | FreeSync Premium |
| Maximum refresh rate | 165 Hz |
| Width (with stand) | 610.3 mm |
| Width (without stand) | 610.3 mm |
| Colour gamut | 91% |
| Backlight type | Edge LED |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 388131 |
| Height (with stand) | 531 mm |
| Depth (without stand) | 84.5 mm |
| Height (without stand) | 367.4 mm |
| sRGB coverage (typical) | 127% |
| Weight (with stand) | 6.4 kg |
| High Dynamic Range (HDR) supported | No |
Nu există recenzii încă.