Monitor Gaming Gigabyte G32QC-EK; Panel Size (diagonal): 32″, Display Viewing Area (HxV): 178″ x 178″, True Resolution: 2560 x 1440 QHD; Brightness (Max.): 350 cd/m2 (TYP); Response Time: 1ms, (MPRT), Signal Input: HDMI 2.0 x2, Display port 1.2 x1, 2x USB 3.0, VESA Wall Mounting (mm): 100*100mm, Refresh Rate: 165Hz
Monitoare LED
Monitor Gaming Gigabyte G32QC-EK 32"
Producator:
Gigabyte
Disponibilitate:
Stoc epuizat
3.132,99lei
Stoc epuizat
| Producator | GIGABYTE |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Luminozitate monitor_OLD | 401-500cd/m2 |
| Built-In-PC | No |
| Diagonala monitor_OLD | 32.x" |
| Pivot | Yes |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 1ms GTG |
| Touch | No |
| Tip panel_OLD | E-LED |
| Display port_OLD | Da |
| Segment | Gaming |
| Gama monitor | noLFD |
| Recomandat pentru_OLD | Gaming |
| Rata de aspect_OLD | 16:9 |
| Refresh rate_OLD | 165 Hz |
| Rezolutie monitor_OLD | 2560 x 1440 |
| VGA_OLD | Nu |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Nu |
| Touchscreen | Nu |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Built-in USB hub | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | G |
| Viewable size, vertical | 39.2 cm |
| HDR | Nu |
| AMD FreeSync | Yes |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Aspect ratio | 16:9 |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Display brightness (typical) | 350 cd/m² |
| Viewable size, horizontal | 69.7 cm |
| Display diagonal (metric) | 80 cm |
| Maximum refresh rate | 165 Hz |
| Display resolution | 2560 x 1440 pixels |
| Pixel pitch | 0.2724 x 0.2724 mm |
| Height adjustment | Yes |
| Rezolutie monitor | 2560 x 1440 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Nu |
| DisplayPort | Da |
| Thunderbolt | Nu |
| HD type | Quad HD |
| Backlight type | Edge LED |
| Tip panel | VA |
| USB Type-C | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Supported graphics resolutions | 2560 x 1440 |
| Contrast ratio (dynamic) | 12000000:1 |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 62 kWh |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Screen shape | Curved |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| VESA Adaptive Sync support | Yes |
| Flicker-free technology | Yes |
| Built-in speaker(s) | No |
| Market positioning | Gaming |
| HDMI ports quantity | 2 |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| VESA mounting | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Tilt adjustment | Yes |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Stand included | Yes |
| Weight (without stand) | 7.8 kg |
| Width (with stand) | 710.5 mm |
| Depth (with stand) | 234.8 mm |
| Height (with stand) | 552.2 mm |
| Width (without stand) | 710.5 mm |
| Depth (without stand) | 102.8 mm |
| Height (without stand) | 423.3 mm |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 39 kWh |
| sRGB coverage (typical) | 124% |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 397781 |
| Weight (with stand) | 10.8 kg |
| Panel type | VA |
| Contrast ratio (typical) | 3000:1 |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Headphone out | Yes |
| Diagonala monitor | 32" |
| Refresh rate | 165Hz |
| Timp de raspuns monitor | 1ms |
| Luminozitate maximă | 350 cd/m2 (TYP) |
| Response time | 1 ms |
| Colour depth | 8 bit |
| HDMI version | 2.0 |
| Tilt angle range | -5 – 20° |
| Adjustable height (max) | 10 cm |
Nu există recenzii încă.