| Recomandat pentru |
Grafica
|
| Tip panel |
IPS
|
| Diagonala |
21.5 inch
|
| Anti-Glare |
Da
|
| Rezolutie |
1920 x 1080 pixeli
|
| Timp de raspuns |
4 ms
|
| Refresh Rate |
75 Hz
|
| Rata de aspect |
16:9
|
| Contrast |
1000:1 (normal)
50.000.000:1 (dynamic) |
| Luminozitate |
250 cd/mp
|
| Densitate pixeli |
102 PPI
|
| Unghi de vizibilitate |
178/178 grade
|
| Dimensiune punct |
0.24795 mm
|
| Standarde |
sRGB: 102% Coverage
Adobe RGB: 76% Coverage |
| Culoare |
Negru
|
| Putere consumata |
20 W (normal)
0.3 W (standby) |
| Boxe integrate |
2x 2 W
|
| Dimensiuni |
Cu suport: 489 x 326-476 x 200 mm
Fara suport: 489 x 296 x 50 mm |
| Greutate |
Cu suport: 4.2 kg
|
| Montare perete |
100 x 100 VESA
|
| Plug and play |
Da
|
| Accesorii incluse |
Cablu alimentare
Cablu HDMI Cablu VGA Cablu DVI Cablu Audio Cablu USB |
| Tehnologii |
Flicker-Free
Bluelight Reducer Adaptive Sync |
| Tehnologii | |
| Flicker Free |
Da
|
| Blue Light Reducer |
Da
|
| Ergonomie | |
| Inclinare |
-5/+35
|
| Picior pivotant |
-90/+90
|
| Ecran pivotant |
Da
|
| Inaltime ajustabila |
150 mm
|
| Porturi | |
| HDMI |
1
|
| DVI |
1
|
| VGA |
1
|
| USB |
4x USB 3.0 (1 upstream, 3 downstream)
|
| Jack |
1
|
Monitoare LED
Monitor LED AOC 22P2DU, 21.5", FHD, 4 ms, 75 Hz
Producator:
Aoc
Disponibilitate:
1 în stoc
1.296,99lei
1 în stoc
| Producator | AOC |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
| MNT-Resolution | FHD |
| MNT-Screen-Size | 21.x" |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tip panel_OLD | IPS LEDs |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 4ms GTG |
| Display port_OLD | Nu |
| Tech-3D | No |
| Recomandat pentru_OLD | Grafica |
| Rezolutie monitor_OLD | 1920 x 1080 |
| Refresh rate_OLD | 75 Hz |
| Rata de aspect_OLD | 16:9 |
| MNT-Color | Black |
| Diagonala monitor_OLD | 21.5 |
| VGA_OLD | Da |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Da |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Da |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| HDMI | Da |
| Thunderbolt | Nu |
| Built-in USB hub | Yes |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB Type-A downstream ports quantity | 4 |
| Height adjustment | 15 cm |
| Tip panel | IPS |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Culoare monitor | Negru |
| Response time | 4 ms |
| Front bezel colour | Black |
| Feet colour | Black |
| Post-consumer recycled plastic | 85% |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| FreeSync | Da |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| DVI | Da |
| AMD FreeSync | Yes |
| DVI port | Yes |
| Audio input | Yes |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| RMS rated power | 2 W |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| Heavy metals free | Hg (mercury) |
| Rezolutie monitor | 1920 x 1080 |
| DisplayPort | Nu |
| Maximum refresh rate | 75 Hz |
| Display surface | Matt |
| Supported graphics resolutions | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Supported video modes | 1080p |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| Display technology | LED |
| Detachable stand | Yes |
| Contrast ratio (dynamic) | 50000000:1 |
| Built-in microphone | No |
| Number of OSD languages | 16 |
| HDMI cable length | 1.8 m |
| Light effects | No |
| Diagonala monitor | 21 – 22 inch |
| Viewable size, horizontal | 47.6 cm |
| Viewable size, vertical | 26.8 cm |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 16 kWh |
| Tilt angle range | -5 – 35° |
| Power cable length | 1.8 m |
| Swivel angle range | -180 – 180° |
| Depth (without stand) | 50 mm |
| Doesn't contain | PVC/BFR |
| NTSC coverage (typical) | 72% |
| AMD FreeSync refresh rate range | 48 – 75 Hz |
| sRGB coverage (typical) | 102% |
| Display diagonal (metric) | 54.61 cm |
| Audio cable length | 1.5 m |
| Pivot angle | 0 – 180° |
| Depth (with stand) | 200.1 mm |
| Compatibility | VESA-P2 |
| VGA cable length | 1.8 m |
| Microphone in | Yes |
| DVI cable length | 1.8 m |
| Pixel pitch | 0.24795 x 0.24795 mm |
| Adobe RGB coverage | 76% |
| Weight (with stand) | 4.15 kg |
| Pixel density | 10246 ppi |
| Display scanning frequency | VGA/DVI: 1920×1080@60Hz, HDMI 1.4: 1920×1080@75Hz |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 393940 |
| Width (with stand) | 488.5 mm |
| Height (with stand) | 476 mm |
| Width (without stand) | 488.5 mm |
| Height (without stand) | 296.1 mm |
Nu există recenzii încă.