| Recomandat pentru |
Multimedia
|
| Tip panel |
IPS
|
| Diagonala |
23.8 inch
|
| Rezolutie |
1920 x 1080 pixeli
|
| Timp de raspuns |
5 ms
|
| Refresh Rate |
60 Hz
|
| Rata de aspect |
16:9
|
| Contrast |
1000:1 (normal)
20.000.000:1 (dynamic) |
| Luminozitate |
250 cd/mp
|
| Unghi de vizibilitate |
178/178 grade
|
| Dimensiune punct |
0.2745 mm
|
| Culoare |
Negru
|
| Putere consumata |
20 W
|
| Boxe integrate |
2x 2 W
|
| Dimensiuni |
Cu suport: 539 x 404.9 x 199.4 mm
|
| Greutate |
3.1 kg
|
| Montare perete |
100 x 100 VESA
|
| Ergonomie | |
| Inclinare |
-3.5/+21.5
|
| Porturi | |
| HDMI |
1
|
| Display Port |
1
|
| VGA |
1
|
| Jack |
1
|
Monitoare LED
Monitor LED AOC 24E1Q, 23.8inch, FHD IPS, 5ms, 60Hz, negru
Producator:
Aoc
Disponibilitate:
78 în stoc
1.054,99lei
78 în stoc
| Producator | AOC |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
| MNT-Resolution | FHD |
| MNT-Screen-Size | 23.x" |
| Pivot | No |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 5ms GTG |
| Screen-Format | 16:9 |
| Display port_OLD | Da |
| Tech-3D | No |
| Recomandat pentru_OLD | Multimedia |
| Rezolutie monitor_OLD | 1920 x 1080 |
| Refresh rate_OLD | 60 Hz |
| Rata de aspect_OLD | 16:9 |
| MNT-Color | Black |
| Tip panel_OLD | FHD IPS |
| Diagonala monitor_OLD | 23.8.x" |
| VGA_OLD | Da |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Nu |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Da |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Nu |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Tip panel | IPS |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Culoare monitor | Negru |
| Front bezel colour | Black |
| Post-consumer recycled plastic | 85% |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| Tilt angle range | -3.5 – 21.5° |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Contrast ratio (dynamic) | 20000000:1 |
| RMS rated power | 2 W |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Heavy metals free | Hg (mercury) |
| Rezolutie monitor | 1920 x 1080 |
| Display surface | Matt |
| Supported graphics resolutions | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Supported video modes | 1080p |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| Response time | 5 ms |
| Power consumption (off) | 0.5 W |
| Diagonala monitor | 23 – 25 inch |
| Detachable stand | Yes |
| Horizontal scan range | 30 – 83 kHz |
| Built-in microphone | No |
| Number of OSD languages | 16 |
| DisplayPort cable length | 1.8 m |
| HDMI cable length | 1.8 m |
| Light effects | No |
| Digital horizontal frequency | 30 – 83 kHz |
| Power cable length | 1.8 m |
| Vertical scan range | 50 – 76 Hz |
| Digital vertical frequency | 50 – 76 Hz |
| Doesn't contain | PVC/BFR |
| Colour depth | 6 bit |
| Bezel thickness type | Frameless |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 19 kWh |
| Adobe RGB coverage | 78% |
| Audio cable length | 1.8 m |
| Display diagonal (metric) | 60.452 cm |
| sRGB coverage (typical) | 106% |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 388961 |
| Width (with stand) | 539.1 mm |
| Depth (with stand) | 199.4 mm |
| Height (with stand) | 404.9 mm |
| Weight (with stand) | 3.1 kg |
| Width (without stand) | 325.6 mm |
| Depth (without stand) | 49.6 mm |
| Height (without stand) | 539.1 mm |
| Weight (without stand) | 2.7 kg |
| VGA cable length | 1.8 m |
Nu există recenzii încă.