| Recomandat pentru |
Gaming
|
| Tip panel |
IPS
|
| Diagonala |
23.8 inch
|
| Anti-Glare |
Da
|
| Rezolutie |
1920 x 1080 pixeli
|
| Timp de raspuns |
1 ms
|
| Refresh Rate |
144 Hz
|
| Rata de aspect |
16:9
|
| Contrast |
1000:1 (normal)
|
| Luminozitate |
250 cd/mp
|
| Unghi de vizibilitate |
178/178 grade
|
| Culoare |
Negru
|
| Putere consumata |
21 W
|
| Boxe integrate |
2x 2 W
|
| Dimensiuni |
Cu suport: 539 x 504 x 227.36 mm
|
| Greutate |
4.25 Kg
|
| Montare perete |
100 x 100 VESA
|
| Plug and play |
Da
|
| Tehnologii | |
| FreeSync |
Da
|
| Ergonomie | |
| Inclinare |
3.5 – 21.5
|
| Picior pivotant |
-30/+30
|
| Ecran pivotant |
Da
|
| Inaltime ajustabila |
130 mm
|
| Porturi | |
| HDMI |
2
|
| Display Port |
1
|
| USB |
4x USB 3.0
|
| Jack |
2
|
Monitoare LED
Monitor LED AOC 24G2U/BK, 23.8inch, FHD IPS, 1ms, 144Hz, negru
Producator:
Aoc
Disponibilitate:
Stoc epuizat
1.417,99lei
Stoc epuizat
| Producator | AOC |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
| MNT-Screen-Size | 24.x" |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 4ms GTG |
| Display port_OLD | Da |
| Recomandat pentru_OLD | Gaming |
| Rezolutie monitor_OLD | 1920 x 1080 |
| Refresh rate_OLD | 144 Hz |
| Rata de aspect_OLD | 16:9 |
| LFD-Resolution | FHD |
| Tip panel_OLD | FHD IPS |
| Diagonala monitor_OLD | 23.8.x" |
| VGA_OLD | Nu |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Nu |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Da |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Built-in USB hub | Yes |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB Type-A downstream ports quantity | 4 |
| Tip panel | IPS |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Culoare monitor | Negru |
| Feet colour | Black |
| Refresh rate | 100 – 144 Hz |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| FreeSync | Da |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| AMD FreeSync | Yes |
| Audio input | Yes |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Contrast ratio (dynamic) | 20000000:1 |
| Colour gamut standard | sRGB |
| RMS rated power | 2 W |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Heavy metals free | Hg (mercury) |
| Rezolutie monitor | 1920 x 1080 |
| Display surface | Matt |
| Supported graphics resolutions | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| 3D | No |
| DVI port | No |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| AC (power) in | Yes |
| Display technology | LED |
| Diagonala monitor | 23 – 25 inch |
| Maximum refresh rate | 144 Hz |
| AMD FreeSync type | FreeSync Premium |
| Detachable stand | Yes |
| Tilt angle range | -5 – 23° |
| Built-in microphone | No |
| Swivel angle range | -32 – 32° |
| Number of OSD languages | 16 |
| DisplayPort cable length | 1.8 m |
| HDMI cable length | 1.8 m |
| Light effects | No |
| HDMI version | 1.4 |
| Colour depth | 6 bit |
| NTSC coverage (typical) | 85% |
| AMD FreeSync refresh rate range | 48 – 144 Hz |
| Front bezel colour | Black/Red |
| Adobe RGB coverage | 91% |
| Weight (without stand) | 2.95 kg |
| Display diagonal (metric) | 60.452 cm |
| sRGB coverage (typical) | 123% |
| Width (with stand) | 539 mm |
| Width (without stand) | 539 mm |
| Microphone in | Yes |
| Depth (without stand) | 47.2 mm |
| Depth (with stand) | 227.3 mm |
| Height (with stand) | 504.6 mm |
| Weight (with stand) | 4.25 kg |
| Height (without stand) | 322.1 mm |
Nu există recenzii încă.