| Recomandat pentru |
Gaming
|
| Tip panel |
VA
|
| Diagonala |
27 inch
|
| Rezolutie |
1920 x 1080 pixeli
|
| Timp de raspuns |
1 ms
|
| Refresh Rate |
144 Hz
|
| Rata de aspect |
16:9
|
| Contrast |
3000:1 (normal)
|
| Unghi de vizibilitate |
178/178 grade
|
| Culoare |
Negru/Rosu
|
| Putere consumata |
30 W (normal)
0.5 W (standby) |
| Boxe integrate |
2x 2 W
|
| Dimensiuni |
Cu suport: 615 x 446 x 200 mm
Fara suport: 615 x 366 x 49 mm |
| Greutate |
Cu suport: 4.4 kg
|
| Plug and play |
Da
|
| Accesorii incluse |
Cablu alimentare
|
| Tehnologii |
Bluelight Reducer
Flicker-Free FreeSync Premium |
| Tehnologii | |
| FreeSync |
Da
|
| Flicker Free |
Da
|
| Blue Light Reducer |
Da
|
| Ergonomie | |
| Inclinare |
-5/+23
|
| Porturi | |
| HDMI |
1
|
| Display Port |
1
|
Monitoare LED
Monitor LED AOC G2790VXA, 27inch, FHD VA, 1 ms, 144Hz,
Producator:
Aoc
Disponibilitate:
Stoc epuizat
1.561,99lei
Stoc epuizat
| Producator | AOC |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
| Diagonala monitor_OLD | 27.x" |
| MNT-Screen-Size | 27.x" |
| Pivot | No |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 1ms GTG |
| Tip panel_OLD | VA LEDs |
| Display port_OLD | Da |
| Recomandat pentru_OLD | Gaming |
| Rezolutie monitor_OLD | 1920 x 1080 |
| Refresh rate_OLD | 144 Hz |
| Rata de aspect_OLD | 16:9 |
| LFD-Resolution | FHD |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Nu |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Da |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Luminozitate maximă | 350 – 499 cd/m2 |
| Tip panel | VA |
| Refresh rate | 100 – 144 Hz |
| FreeSync | Da |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| AMD FreeSync | Yes |
| Height (without stand) | 365.8 mm |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| RMS rated power | 2 W |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Heavy metals free | Hg (mercury) |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch |
| Rezolutie monitor | 1920 x 1080 |
| Display surface | Matt |
| Supported graphics resolutions | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Supported video modes | 1080p |
| Pixel density | 82 ppi |
| Timp de raspuns monitor | 1 – 3 ms |
| Culoare monitor | Alte culori |
| Headphone out | No |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Power consumption (off) | 0.5 W |
| Maximum refresh rate | 144 Hz |
| Display brightness (typical) | 350 cd/m² |
| AMD FreeSync type | FreeSync Premium |
| Detachable stand | Yes |
| Audio input | No |
| Tilt angle range | -5 – 23° |
| Built-in microphone | No |
| Number of OSD languages | 16 |
| DisplayPort cable length | 1.8 m |
| HDMI cable length | 1.8 m |
| Light effects | No |
| Display diagonal (metric) | 68.58 cm |
| Aspect ratio | 4:3, 16:9 |
| Contrast ratio (dynamic) | 80000000:1 |
| NTSC coverage (typical) | 85% |
| AMD FreeSync refresh rate range | 48 – 144 Hz |
| Fast charging | No |
| Front bezel colour | Black/Red |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 22 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 24 kWh |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 419945 |
| Width (with stand) | 614.9 mm |
| Depth (with stand) | 199.7 mm |
| Height (with stand) | 445.8 mm |
| Weight (with stand) | 4.37 kg |
| Width (without stand) | 614.9 mm |
| Depth (without stand) | 48.8 mm |
Nu există recenzii încă.