| General | |
| Recomandat pentru |
Gaming
|
| Tip panel |
IPS
|
| Diagonala |
34 inch
|
| Anti-Glare |
Da
|
| Rezolutie |
3440 x 1440 pixeli
|
| Timp de raspuns |
1 ms
|
| Refresh Rate |
144 Hz
|
| Rata de aspect |
21:9
|
| Contrast |
1000:1 (normal)
|
| Luminozitate |
400 cd/mp
|
| Densitate pixeli |
110 PPI
|
| Unghi de vizibilitate |
178/178 grade
|
| Standarde |
DCI-P3: 98% Coverage
|
| Culoare |
Negru/Argintiu
|
| Putere consumata |
38 W (normal)
0.5 W (standby) |
| Boxe integrate |
2x 2 W + Subwoofer 5 W
|
| Dimensiuni |
Cu suport: 815 x 425-525 x 270 mm
Fara suport: 815 x 380 x 112 mm |
| Greutate |
Cu suport: 12.6 kg
Fara suport: 8.5 kg |
| Montare perete |
100 x 100 VESA
|
| Plug and play |
Da
|
| Accesorii incluse |
Cablu alimentare
|
| Tehnologii |
Bluelight Reducer
Flicker-Free FreeSync Premium VESA DisplayHDR 400 |
| Curbat |
Da
|
| Curbura |
1900R
|
| Tehnologii | |
| FreeSync |
Da
|
| Flicker Free |
Da
|
| Blue Light Reducer |
Da
|
| HDR |
VESA DisplayHDR 400
|
| Ergonomie | |
| Inclinare |
-5/+15
|
| Picior pivotant |
-15/+15
|
| Inaltime ajustabila |
100 mm
|
| Porturi | |
| HDMI |
2
|
| Display Port |
1
|
| USB |
3x USB 3.0 (1 upstream, 2 downstream)
|
| Jack |
1
|
Monitoare LED
Monitor LED Benq EX3415R, 34inch, IPS WQHD, 1ms, 144Hz, negru
Producator:
Benq
Disponibilitate:
Stoc epuizat
6.801,99lei
Stoc epuizat
| Producator | BENQ |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 1ms GTG |
| Diagonala monitor_OLD | 34.x" |
| Display port_OLD | Da |
| Recomandat pentru_OLD | Gaming |
| Refresh rate_OLD | 144 Hz |
| Rezolutie monitor_OLD | 3440 x 1440 |
| Rata de aspect_OLD | 21:9 |
| Tip panel_OLD | WQHD+ IPS |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Nu |
| Diagonala monitor | 30 – 40 inch |
| Rezolutie monitor | 3440 x 1440 |
| Ecran Curbat: | Da |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Da |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| HDR | Da |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Display resolution | 3440 x 1440 pixels |
| Native aspect ratio | 21:9 |
| Built-in USB hub | Yes |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB upstream port type | USB Type-B |
| Number of upstream ports | 1 |
| Number of USB Type-B upstream ports quantity | 1 |
| Picture-in-Picture | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | G |
| Tip panel | IPS |
| Rata de aspect | 21:9 |
| Luminozitate maximă | 350 – 499 cd/m2 |
| Culoare monitor | Negru |
| Front bezel colour | Black |
| Tilt angle range | -5 – 15° |
| Refresh rate | 100 – 144 Hz |
| FreeSync | Da |
| USB Type-C | Nu |
| HD type | UltraWide Quad HD |
| Supported graphics resolutions | 3440 x 1440 |
| Aspect ratio | 21:9 |
| AMD FreeSync | Yes |
| RMS rated power | 2 W |
| USB Type-A downstream ports quantity | 2 |
| DVI port | No |
| Timp de raspuns monitor | 1 – 3 ms |
| Display technology | LED |
| HDCP version | 2.2 |
| Maximum refresh rate | 144 Hz |
| Response time (fast) | 1 ms |
| AMD FreeSync type | FreeSync Premium |
| Detachable stand | Yes |
| Audio input | No |
| Height adjustment | 10 cm |
| Colour gamut | 98% |
| Smart modes | Cinema, Custom, Game, M-Book, RPG, ePaper |
| Feet colour | Black, Grey |
| Number of OSD languages | 18 |
| Brand specific technologies | Black Equalizer |
| FPS counter | Yes |
| Motion blur reduction | Yes |
| Weight (without stand) | 5.7 kg |
| Display brightness (peak) | 400 cd/m² |
| Swivel angle range | -15 – 15° |
| Display brightness (typical) | 200 cd/m² |
| Supported video modes | 1440p |
| Weight (with stand) | 8.5 kg |
| Screen curvature rating | 1900R |
| High Dynamic Range (HDR) technology | High Dynamic Range (HDR) 400, High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Pixel density | 110 ppi |
| Height (without stand) | 379.5 mm |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 35 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 59 kWh |
| Depth (with stand) | 269.7 mm |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 439771 |
| Width (with stand) | 815.2 mm |
| Height (with stand) | 525 mm |
| Width (without stand) | 815.2 mm |
| Depth (without stand) | 112.3 mm |
Nu există recenzii încă.