| Recomandat pentru |
Gaming
|
| Tip panel |
TN
|
| Diagonala |
24 inch
|
| Rezolutie |
1920 x 1080 pixeli
|
| Timp de raspuns |
1 ms
|
| Refresh Rate |
75 Hz
|
| Rata de aspect |
16:9
|
| Contrast |
1000:1 (normal)
12.000.000:1 (dynamic) |
| Luminozitate |
250 cd/mp
|
| Densitate pixeli |
92 PPI
|
| Unghi de vizibilitate |
170/160 grade
|
| Nr. biti de culoare |
8 bits
|
| Standarde |
NTSC: 72% Coverage
|
| Culoare |
Negru
|
| Putere consumata |
25 W (normal)
0.5 W (standby) |
| Dimensiuni |
Cu suport: 565 x 433 x 175 mm
|
| Greutate |
Cu suport: 3.9 kg
|
| Montare perete |
100 x 100 VESA
|
| Plug and play |
Da
|
| Accesorii incluse |
Cablu alimentare
|
| Tehnologii |
Bluelight Reducer
Flicker-Free |
| Tehnologii | |
| Flicker Free |
Da
|
| Blue Light Reducer |
Da
|
| Ergonomie | |
| Inclinare |
-5/+20
|
| Porturi | |
| HDMI |
1
|
| DVI |
1
|
| VGA |
1
|
Monitoare LED
Monitor LED BenQ GL2480, 24inch, FHD TN, 1ms, 75Hz, negru
Producator:
Benq
Disponibilitate:
Stoc epuizat
1.062,99lei
Stoc epuizat
| Producator | BENQ |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
| Diagonala monitor_OLD | 24.x" |
| MNT-Resolution | FHD |
| MNT-Screen-Size | 24.x" |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 1ms GTG |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tip panel_OLD | TN LEDs |
| Display port_OLD | Nu |
| Tech-3D | No |
| Recomandat pentru_OLD | Gaming |
| Rezolutie monitor_OLD | 1920 x 1080 |
| Refresh rate_OLD | 75 Hz |
| Rata de aspect_OLD | 16:9 |
| MNT-Color | Black |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Da |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Nu |
| HDMI | Da |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Feet colour | Black |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| DVI | Da |
| DVI port | Yes |
| Tip panel | TN |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Panel type | TN |
| Aspect ratio | 16:9 |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| DVI-D ports quantity | 1 |
| Rezolutie monitor | 1920 x 1080 |
| DisplayPort | Nu |
| Maximum refresh rate | 75 Hz |
| Supported graphics resolutions | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| AC (power) in | Yes |
| Timp de raspuns monitor | 1 – 3 ms |
| Display technology | LED |
| Diagonala monitor | 23 – 25 inch |
| Boxe integrate | Nu |
| Backlight type | LED |
| Viewing angle, horizontal | 170° |
| Viewing angle, vertical | 160° |
| Horizontal scan range | 30 – 83 kHz |
| Number of OSD languages | 18 |
| Vertical scan range | 50 – 76 Hz |
| Power consumption (off) | 0.2 W |
| NTSC coverage (typical) | 72% |
| Display diagonal (metric) | 61 cm |
| Pixel pitch | 0.276 x 0.276 mm |
| Viewable size, horizontal | 53.1 cm |
| Viewable size, vertical | 29.9 cm |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 342270 |
| Width (with stand) | 565 mm |
| Depth (with stand) | 175.1 mm |
| Height (with stand) | 433 mm |
| Weight (with stand) | 3.9 kg |
| Width (without stand) | 565 mm |
| Depth (without stand) | 50.9 mm |
| Height (without stand) | 337.6 mm |
Nu există recenzii încă.