| Recomandat pentru |
Grafica
|
| Tip panel |
IPS
|
| Diagonala |
27 inch
|
| Rezolutie |
3840 x 2160 pixeli
|
| Timp de raspuns |
5 ms
|
| Refresh Rate |
60 Hz
|
| Rata de aspect |
16:9
|
| Contrast |
1300:1 (normal)
|
| Luminozitate |
350 cd/mp
|
| Unghi de vizibilitate |
178/178 grade
|
| Dimensiune punct |
0.155 mm
|
| Culoare |
Gri
|
| Putere consumata |
80 W (normal)
0.5 W (standby) |
| Boxe integrate |
2x 2 W
|
| Dimensiuni |
Cu suport: 613.8 x 427.5 – 548.31 x 230.71 mm
Fara suport: 613.8 x 367.9 x 59.91 mm |
| Greutate |
Cu suport: 7.7 Kg
Fara suport: 5 Kg |
| Plug and play |
Da
|
| Accesorii incluse |
Cablu alimentare
|
| Tehnologii |
Bluelight Reducer
Flicker-Free |
| Tehnologii | |
| Flicker Free |
Da
|
| Blue Light Reducer |
Da
|
| Ergonomie | |
| Inclinare |
-5/+20
|
| Picior pivotant |
-45/+45
|
| Ecran pivotant |
Da
|
| Inaltime ajustabila |
140 mm
|
| Porturi | |
| HDMI |
1
|
| Display Port |
2
|
| mini-DisplayPort |
1
|
| USB |
6x USB 3.0 (2 upstream, 4 downstream)
|
Monitoare LED
Monitor LED Benq PD2700U, 27inch, IPS UHD 4K, 5ms, 60Hz,
Producator:
Benq
Disponibilitate:
Stoc epuizat
3.719,99lei
Stoc epuizat
| Producator | BENQ |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
| Diagonala monitor_OLD | 27.x" |
| MNT-Resolution | UHD 4K |
| MNT-Screen-Size | 27.x" |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 5ms GTG |
| Screen-Format | 16:9 |
| Display port_OLD | Da |
| Tech-3D | No |
| Recomandat pentru_OLD | Grafica |
| Refresh rate_OLD | 60 Hz |
| Rata de aspect_OLD | 16:9 |
| Rezolutie monitor_OLD | 3840 x 2160 |
| Tip panel_OLD | UHD IPS |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Nu |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Da |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Nu |
| HDR | Da |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Built-in USB hub | Yes |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Picture-in-Picture | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | G |
| Picture-by-Picture (PbP) | Yes |
| Tip panel | IPS |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Luminozitate maximă | 350 – 499 cd/m2 |
| Swivel angle range | -45 – 45° |
| USB Type-C | Nu |
| Weight (with stand) | 7.7 kg |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Contrast ratio (dynamic) | 20000000:1 |
| Colour gamut standard | sRGB |
| sRGB coverage (typical) | 100% |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch |
| Culoare monitor | Alte culori |
| Display technology | LED |
| Response time | 5 ms |
| Mini DisplayPorts quantity | 1 |
| HDCP version | 2.2 |
| Backlight type | LED |
| Display brightness (typical) | 350 cd/m² |
| Rezolutie monitor | 3840 x 2160 |
| Display resolution | 3840 x 2160 pixels |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Supported graphics resolutions | 3840 x 2160 |
| Number of OSD languages | 18 |
| Width (with stand) | 613.8 mm |
| Width (without stand) | 613.8 mm |
| Response time (fast) | 5 ms |
| Market positioning | Graphics design |
| Display number of colours | 1.073 billion colours |
| Height adjustment | 14 cm |
| Depth (with stand) | 230.7 mm |
| Pixel density | 163 ppi |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 31 kWh |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 27 kWh |
| Weight (without stand) | 5 kg |
| Height (without stand) | 367.9 mm |
| Depth (without stand) | 58.8 mm |
| Power supply type | Built-in |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 343939 |
| Height (with stand) | 427.5 mm |
| Picture mode | REC.709 / sRGB / HDR/CAD/CAM / Animation / Low Blue Light / Dark Room / User |
| Active display area (W x H) | 596.74 x 335.66 mm |
| Gross weight | 9.9 kg |
| Compliance industry standards | TCO 7.0 |
| Screen coating | Anti-Glare |
Nu există recenzii încă.