| General | |
| Recomandat pentru |
Office
|
| Tip panel |
TN
|
| Diagonala |
19.5 inch
|
| Anti-Glare |
Da
|
| Rezolutie |
1600 x 900 pixeli
|
| Timp de raspuns |
5 ms
|
| Refresh Rate |
60 Hz
|
| Rata de aspect |
16:10
|
| Contrast |
1000:1
|
| Luminozitate |
250 cd/mp
|
| Unghi de vizibilitate |
160/170 grade
|
| Dimensiune punct |
0.27 mm
|
| Culoare |
Negru
|
| Putere consumata |
15 W (normal)
0.5 W (standby) |
| Dimensiuni |
Cu suport: 471.5 x 368.9 x 167 mm
Fara suport: 571.5 x 275.4 x 51.5 mm |
| Greutate |
Fara suport: 2.22 Kg
|
| Montare perete |
100 x 100 VESA
|
| Plug and play |
Da
|
| Porturi | |
| VGA |
1
|
Monitoare LED
Monitor LED Dell E2016HV, 19.5inch, TN HD, 5ms, 60Hz, negru
Producator:
Dell
Disponibilitate:
Stoc epuizat
933,99lei
Stoc epuizat
| Producator | DELL |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
| Pivot | No |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 5ms GTG |
| Tip panel_OLD | TN LEDs |
| Display port_OLD | Nu |
| Recomandat pentru_OLD | Office |
| Refresh rate_OLD | 60 Hz |
| Rata de aspect_OLD | 16:10 |
| Diagonala monitor_OLD | 19.5.x" |
| Rezolutie monitor_OLD | 1600 x 900 |
| VGA_OLD | Da |
| HDMI_old | Nu |
| DVI_OLD | Nu |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Nu |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Culoare monitor | Negru |
| Feet colour | Black |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| Tip panel | TN |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Panel type | TN |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Viewing angle, horizontal | 90° |
| Sync-on-green (SOG) | Yes |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| DisplayPort | Nu |
| Display surface | Matt |
| 3D | No |
| DVI port | No |
| AC (power) in | Yes |
| TV tuner integrated | No |
| HDMI | Nu |
| Response time | 5 ms |
| Headphone out | No |
| Boxe integrate | Nu |
| Audio input | No |
| Diagonala monitor | 17 – 20 inch |
| Horizontal scan range | 30 – 83 kHz |
| Energy efficiency class (HDR) | Not available |
| Vertical scan range | 56 – 76 Hz |
| Display number of colours | 16.78 million colours |
| Pixel pitch | 0.27 x 0.27 mm |
| Power consumption (off) | 0.2 W |
| Energy efficiency class (SDR) | D |
| Swivelling | No |
| Tilt angle range | -5 – 21° |
| Viewing angle, vertical | 65° |
| High Dynamic Range (HDR) supported | No |
| Rezolutie monitor | 1600 x 900 |
| Display resolution | 1600 x 900 pixels |
| Supported graphics resolutions | 1600 x 900 |
| Carbon emissions, logistics (kg of CO2e) | 24 |
| Weight (with stand) | 2.72 kg |
| Weight (without stand) | 2.26 kg |
| Width (with stand) | 471.5 mm |
| Width (without stand) | 471.5 mm |
| Height (without stand) | 275.4 mm |
| PAIA version | 9/5/2018 |
| Viewable size, horizontal | 43.2 cm |
| Viewable size, vertical | 24 cm |
| Viewable size diagonal | 49.4 cm |
| Display diagonal (metric) | 49.41 cm |
| Component video sync | Sync-on-green (SOG) |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 37.9 kWh |
| Power consumption (PowerSave) | 11.98 W |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 345962 |
| Depth (with stand) | 167 mm |
| Height (with stand) | 368.9 mm |
| Depth (without stand) | 51.5 mm |
| Total carbon emissions, standard deviation (kg of CO2e) | 82 |
| Carbon emissions, manufacturing (kg of CO2e) | 288 |
| Carbon emissions, energy usage (kg of CO2e) | 113 |
| Total carbon emissions, w/o use phase (kg of CO2e) | 313 |
| Dell E-Value Code | E2016HV |
Nu există recenzii încă.