| General | |
| Recomandat pentru |
Office
|
| Tip panel |
TN
|
| Diagonala |
21.5 inch
|
| Rezolutie |
1920 x 1080 pixeli
|
| Timp de raspuns |
5 ms
|
| Refresh Rate |
60 Hz
|
| Rata de aspect |
16:9
|
| Contrast |
600:1
|
| Luminozitate |
200 cd/mp
|
| Unghi de vizibilitate |
90/65 grade
|
| Dimensiune punct |
0.248 mm
|
| Culoare |
Negru
|
| Putere consumata |
24 W (maxim)
0.5 W (standby) |
| Dimensiuni |
Cu suport: 513.1 x 396.24 x 180.34 mm
Fara suport: 513.1 x 304.8 x 50.8 mm |
| Greutate |
Cu suport: 3.36 Kg
Fara suport: 2.82 Kg |
| Montare perete |
100 x 100 VESA
|
| Plug and play |
Da
|
| Ergonomie | |
| Inclinare |
-6/+22
|
| Porturi | |
| VGA |
1
|
Monitoare LED
Monitor LED Dell E2216HV, 21.5inch, TN FHD, 5ms, 60Hz, negru
Producator:
Dell
Disponibilitate:
Stoc epuizat
903,99lei
Stoc epuizat
| Producator | DELL |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
| Built-In-PC | No |
| Pivot | No |
| Touch | No |
| Wi-Fi | Yes |
| Display port_OLD | Nu |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 5ms (black-to-white) |
| Recomandat pentru_OLD | Office |
| Rezolutie monitor_OLD | 1920 x 1080 |
| Refresh rate_OLD | 60 Hz |
| Rata de aspect_OLD | 16:9 |
| LFD-Resolution | FHD |
| Diagonala monitor_OLD | 21.5.x" |
| LFD-Segment | noLFD |
| Tip panel_OLD | TN FHD |
| VGA_OLD | Da |
| HDMI_old | Nu |
| DVI_OLD | Nu |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Nu |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Culoare monitor | Negru |
| Feet colour | Black |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| Tip panel | TN |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Panel type | TN |
| Aspect ratio | 16:9 |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| Rezolutie monitor | 1920 x 1080 |
| DisplayPort | Nu |
| 3D | No |
| DVI port | No |
| AC (power) in | Yes |
| TV tuner integrated | No |
| HDMI | Nu |
| Response time | 5 ms |
| Headphone out | No |
| Boxe integrate | Nu |
| Backlight type | LED |
| Audio input | No |
| Viewing angle, horizontal | 170° |
| Viewing angle, vertical | 160° |
| Horizontal scan range | 30 – 83 kHz |
| Energy efficiency class (HDR) | Not available |
| Diagonala monitor | 21 – 22 inch |
| Pixel pitch | 0.248 x 0.248 mm |
| Vertical scan range | 56 – 76 Hz |
| Viewable size, vertical | 26.8 cm |
| Display number of colours | 16.78 million colours |
| Power consumption (off) | 0.2 W |
| Energy efficiency class (SDR) | D |
| Swivelling | No |
| Tilt angle range | -5 – 21° |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 13 kWh |
| Viewable size, horizontal | 47.7 cm |
| Display brightness (typical) | 200 cd/m² |
| High Dynamic Range (HDR) supported | No |
| Carbon emissions, manufacturing (kg of CO2e) | 301 |
| Depth (with stand) | 180 mm |
| Depth (without stand) | 50.5 mm |
| Colour gamut | 85% |
| VGA cable length | 1.5 m |
| Anti-glare screen | No |
| Viewable size diagonal | 54.7 cm |
| Display diagonal (metric) | 54.69 cm |
| On Screen Display (OSD) languages | Simplified Chinese, German, English, Spanish, French, Japanese, Portuguese, Russian |
| Power consumption (PowerSave) | 18.2 W |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 345967 |
| Width (with stand) | 512.2 mm |
| Height (with stand) | 396.7 mm |
| Weight (with stand) | 3.63 kg |
| Width (without stand) | 512.2 mm |
| Height (without stand) | 303.7 mm |
| Weight (without stand) | 2.83 kg |
| Total carbon emissions, standard deviation (kg of CO2e) | 86 |
| Carbon emissions, logistics (kg of CO2e) | 26 |
| Carbon emissions, energy usage (kg of CO2e) | 112 |
| Total carbon emissions, w/o use phase (kg of CO2e) | 328 |
| PAIA version | 9/5/2018 |
| Luminozitate maximă | Sub 250 cd/m2 |
Nu există recenzii încă.