| Recomandat pentru |
Office
|
| Tip panel |
IPS
|
| Diagonala |
27 inch
|
| Anti-Glare |
Da
|
| Rezolutie |
1920 x 1080 pixeli
|
| Timp de raspuns |
5 ms
|
| Refresh Rate |
60 Hz
|
| Rata de aspect |
16:9
|
| Contrast |
1000:1 (normal)
|
| Luminozitate |
300 cd/mp
|
| Densitate pixeli |
82 PPI
|
| Unghi de vizibilitate |
178/178 grade
|
| Dimensiune punct |
0.3114 mm
|
| Culoare |
Negru/Argintiu
|
| Putere consumata |
17 W (normal)
0.3 W (standby) |
| Dimensiuni |
Cu suport: 610 x 534 x 19 mm
|
| Greutate |
Cu suport: 7.1 kg
Fara suport: 4.9 kg |
| Montare perete |
100 x 100 VESA
|
| Plug and play |
Da
|
| Accesorii incluse |
Cablu alimentare
|
| Tehnologii |
Bluelight Reducer
Flicker-Free |
| Tehnologii | |
| Flicker Free |
Da
|
| Blue Light Reducer |
Da
|
| Ergonomie | |
| Inclinare |
-5/+21
|
| Picior pivotant |
-45/+45
|
| Ecran pivotant |
-90/+90
|
| Inaltime ajustabila |
150 mm
|
| Porturi | |
| HDMI |
2
|
| Display Port |
1
|
| USB |
4x USB 3.2
|
| USB Type-C |
1
|
| RJ-45 |
1
|
Monitoare LED
Monitor LED Dell P2722HE, 27inch, IPS FHD, 5ms, 60Hz, negru
Producator:
Dell
Disponibilitate:
100 în stoc
2.388,00lei
100 în stoc
| Producator | DELL |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
| Built-In-PC | No |
| Diagonala monitor_OLD | 27.x" |
| Pivot | Yes |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 5ms GTG |
| Touch | No |
| Wi-Fi | No |
| Display port_OLD | Da |
| Recomandat pentru_OLD | Office |
| Rezolutie monitor_OLD | 1920 x 1080 |
| Refresh rate_OLD | 60 Hz |
| Rata de aspect_OLD | 16:9 |
| LFD-Segment | Standard |
| LFD-Resolution | FHD |
| Tip panel_OLD | FHD IPS |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Nu |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Nu |
| USB Type-C | Da |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Built-in USB hub | Yes |
| Number of upstream ports | 1 |
| USB Type-A downstream ports quantity | 4 |
| Height adjustment | 15 cm |
| Tip panel | IPS |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Culoare monitor | Negru |
| Front bezel colour | Black |
| Swivel angle range | -45 – 45° |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| HDR | Nu |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Aspect ratio | 16:9 |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Heavy metals free | Hg (mercury) |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch |
| Rezolutie monitor | 1920 x 1080 |
| Supported graphics resolutions | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Pixel density | 82 ppi |
| Display diagonal (metric) | 68.6 cm |
| AC (power) in | Yes |
| Feet colour | Silver |
| Headphone out | No |
| Boxe integrate | Nu |
| Detachable stand | Yes |
| Horizontal scan range | 30 – 83 kHz |
| Energy efficiency class (HDR) | Not available |
| Number of USB Type-C upstream ports quantity | 1 |
| USB upstream port type | USB Type-C |
| USB Power Delivery up to | 65 W |
| DisplayPorts quantity | 2 |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 17 kWh |
| Response time (fast) | 5 ms |
| Vertical scan range | 50 – 76 Hz |
| Power consumption (off) | 0.2 W |
| sRGB coverage (typical) | 99% |
| Energy efficiency class (SDR) | D |
| Response time | 8 ms |
| Supported video modes | 480p, 576p, 720p, 1080i, 1080p |
| HDMI version | 1.4 |
| Tilt angle range | -5 – 21° |
| Doesn't contain | PVC/BFR |
| USB hub version | 2.0 / 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Carbon emissions, end-of-life (kg of CO2e) | 3 |
| Width (with stand) | 609.9 mm |
| Width (without stand) | 609.9 mm |
| High Dynamic Range (HDR) supported | No |
| Viewable size diagonal | 68.6 cm |
| Depth (without stand) | 52.1 mm |
| Depth (with stand) | 190.1 mm |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 553243 |
| Height (with stand) | 534.1 mm |
| Weight (with stand) | 6.81 kg |
| Height (without stand) | 359.6 mm |
| Weight (without stand) | 4.92 kg |
| Bezel width (side) | 6.01 mm |
| Bezel width (top) | 5.99 mm |
| Bezel width (bottom) | 1.73 cm |
| Total carbon emissions, standard deviation (kg of CO2e) | 104 |
| Carbon emissions, manufacturing (kg of CO2e) | 372 |
| Carbon emissions, logistics (kg of CO2e) | 50 |
| Carbon emissions, energy usage (kg of CO2e) | 172 |
| Total carbon emissions, w/o use phase (kg of CO2e) | 425 |
Tastatura gaming CORSAIR K55 CORE RGB USB 2.0 or Type
Nu există recenzii încă.