| General | |
| Recomandat pentru |
Grafica
|
| Tip panel |
IPS
|
| Diagonala |
31.5 inch
|
| Anti-Glare |
Da
|
| Rezolutie |
3840 x 2160 pixeli
|
| Timp de raspuns |
6 ms
|
| Refresh Rate |
60 Hz
|
| Rata de aspect |
16:9
|
| Contrast |
1300:1 (normal)
|
| Luminozitate |
1000 cd/mp
|
| Densitate pixeli |
140 PPI
|
| Unghi de vizibilitate |
178/178 grade
|
| Dimensiune punct |
0.1816 mm
|
| Standarde |
DCI-P3: 99.8% Coverage
Adobe RGB: 93% Coverage |
| Culoare |
Negru/Argintiu
|
| Putere consumata |
13 W (normal)
0.5 W (standby) |
| Montare perete |
100 x 100 VESA
|
| Plug and play |
Da
|
| Accesorii incluse |
Cablu alimentare
|
| Tehnologii |
Bluelight Reducer
Flicker-Free |
| Altele |
External colorimeter port
|
| Tehnologii | |
| Flicker Free |
Da
|
| Blue Light Reducer |
Da
|
| HDR |
VESA DisplayHDR 1000
|
| Altele |
Mini LED
|
| Ergonomie | |
| Inclinare |
-5/+21
|
| Picior pivotant |
-30/+30
|
| Ecran pivotant |
90 grade
|
| Inaltime ajustabila |
160 mm
|
| Porturi | |
| HDMI |
2
|
| Display Port |
1
|
| Thunderbolt |
2 (via USB-C)
|
| USB |
2x USB 3.2
|
| USB Type-C |
2 (1 upstream, 1 downstream)
|
Monitoare LED
Monitor LED Dell UP3221Q, 31.5inch, IPS 4K UHD, 6me, 60
Producator:
Dell
Disponibilitate:
3 în stoc
29.492,99lei
3 în stoc
| Producator | DELL |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
| Built-In-PC | No |
| Pivot | Yes |
| Touch | No |
| Wi-Fi | No |
| Display port_OLD | Da |
| Recomandat pentru_OLD | Grafica |
| Refresh rate_OLD | 60 Hz |
| Rata de aspect_OLD | 16:9 |
| Rezolutie monitor_OLD | 3840 x 2160 |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 6ms GTG |
| LFD-Resolution | UHD |
| Tip panel_OLD | UHD IPS |
| Diagonala monitor_OLD | 31.5.x" |
| LFD-Segment | noLFD |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Nu |
| Diagonala monitor | 30 – 40 inch |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Nu |
| HDR | Da |
| USB Type-C | Da |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Culoare monitor | Alb |
| Built-in USB hub | Yes |
| Number of upstream ports | 1 |
| Audio output | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | G |
| Tip panel | IPS |
| Luminozitate maximă | 350 – 499 cd/m2 |
| Thunderbolt | Da |
| Pixel density | 140 ppi |
| Viewable size, vertical | 39.2 cm |
| USB Type-C downstream ports quantity | 1 |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| USB Type-A downstream ports quantity | 2 |
| DVI port | No |
| Montare VESA | Nu |
| Headphone out | No |
| Boxe integrate | Nu |
| Backlight type | LED |
| Display brightness (typical) | 350 cd/m² |
| Audio input | No |
| Rezolutie monitor | 3840 x 2160 |
| Display resolution | 3840 x 2160 pixels |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Viewable size, horizontal | 69.7 cm |
| USB upstream port type | USB Type-C |
| Market positioning | Graphics design |
| Display number of colours | 1.073 billion colours |
| Power consumption (off) | 0.2 W |
| Response time | 8 ms |
| Tilt angle range | -5 – 21° |
| Timp de raspuns monitor | 6 – 7 ms |
| High Dynamic Range (HDR) technology | DisplayHDR 1000 |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 68 kWh |
| Thunderbolt 3 ports quantity | 2 |
| Response time (fast) | 6 ms |
| Depth (with stand) | 250 mm |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 82 kWh |
| Vertical scan range | 23 – 86 Hz |
| Viewable size diagonal | 80 cm |
| Horizontal scan range | 15 – 135 kHz |
| Supported video modes | 480p, 576p, 1080i, 1080p, 2160p |
| Pixel pitch | 0.1816 x 0.1816 mm |
| Height adjustment | 16 cm |
| Power consumption (PowerSave) | 39 W |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 344551 |
| Width (with stand) | 712.5 mm |
| Height (with stand) | 623.7 mm |
| Weight (with stand) | 16.9 kg |
| Width (without stand) | 712.5 mm |
| Depth (without stand) | 76.1 mm |
| Height (without stand) | 435.9 mm |
| Weight (without stand) | 11.3 kg |
| Bezel width (side) | 7.6 mm |
| Bezel width (top) | 7.6 mm |
| Bezel width (bottom) | 3.58 cm |
Nu există recenzii încă.