| General | |
| Recomandat pentru |
Gaming
|
| Tip panel |
VA
|
| Diagonala |
27 inch
|
| Anti-Glare |
Da
|
| Rezolutie |
1920 x 1080 pixeli
|
| Timp de raspuns |
1 ms
|
| Refresh Rate |
165 Hz
|
| Rata de aspect |
16:9
|
| Contrast |
3000:1 (normal)
12.000.000:1 (dynamic) |
| Luminozitate |
250 cd/mp
|
| Unghi de vizibilitate |
178/178 grade
|
| Dimensiune punct |
0.311 mm
|
| Nr. biti de culoare |
8 bits
|
| Culoare |
Negru
|
| Putere consumata |
55 W
|
| Boxe integrate |
2x 2 W
|
| Dimensiuni |
Cu suport: 610.3 x 531 x 203
Fara suport: 610.3 x 367.4 x 84.5 |
| Greutate |
6.4 kg
|
| Montare perete |
100 x 100 VESA
|
| Plug and play |
Da
|
| Accesorii incluse |
Cablu DisplayPort
Cablu HDMI Cablu USB |
| Curbat |
Da
|
| Curbura |
1500R
|
| Tehnologii | |
| FreeSync |
Da
|
| Flicker Free |
Da
|
| Blue Light Reducer |
Da
|
| Ergonomie | |
| Inclinare |
-5/+20
|
| Inaltime ajustabila |
130 mm
|
| Porturi | |
| HDMI |
2
|
| Display Port |
1
|
| USB |
3x USB 3.0 (1 upstream, 2 downstream)
|
| Jack |
1
|
Monitoare LED
Monitor LED Gigabyte G27F, 27inch, FHD VA , 1ms, 165Hz,
Producator:
Gigabyte
Disponibilitate:
Stoc epuizat
1.985,99lei
Stoc epuizat
| Producator | GIGABYTE |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
| Built-In-PC | No |
| Diagonala monitor_OLD | 27.x" |
| Pivot | Yes |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 1ms GTG |
| Tip panel_OLD | VA LEDs |
| Touch | No |
| Display port_OLD | Da |
| Recomandat pentru_OLD | Gaming |
| Rezolutie monitor_OLD | 1920 x 1080 |
| Rata de aspect_OLD | 16:9 |
| Refresh rate_OLD | 165 Hz |
| LFD-Resolution | FHD |
| LFD-Segment | noLFD |
| VGA_OLD | Nu |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Nu |
| Refresh rate | 145 – 200 Hz |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Da |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Nu |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Built-in USB hub | Yes |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Number of upstream ports | 1 |
| Culoare monitor | Negru |
| Tip panel | VA |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Colour gamut standard | sRGB |
| USB Type-A downstream ports quantity | 2 |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch |
| Rezolutie monitor | 1920 x 1080 |
| Supported graphics resolutions | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| DVI port | No |
| Depth (with stand) | 203 mm |
| Timp de raspuns monitor | 1 – 3 ms |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Power consumption (PowerSave) | 0.5 W |
| Maximum refresh rate | 144 Hz |
| Audio input | No |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 25 kWh |
| sRGB coverage (typical) | 125% |
| Width (with stand) | 619 mm |
| Height (with stand) | 518.9 mm |
| Width (without stand) | 619 mm |
| Depth (without stand) | 56 mm |
| Height (without stand) | 365.5 mm |
| Weight (with stand) | 6.6 kg |
| Contrast ratio (dynamic) | 120000:1 |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 393819 |
Nu există recenzii încă.