Monitor LED IPS Samsung 27″, Full HD, DisplayPort, USB-C, Vesa, Negru, LS27A400UJUXEN
Monitoare LED
Monitor LED IPS Samsung 27", Full HD, DisplayPort, USB-C, Vesa,
Producator:
Samsung
Disponibilitate:
andreea. stoc rez. sunati pentru detalii
1.783,99lei
andreea. stoc rez. sunati pentru detalii
| Producator | SAMSUNG |
|---|---|
| Garantie | 24 |
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
| Diagonala monitor_OLD | 27.x" |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 5ms GTG |
| Tip panel_OLD | IPS LEDs |
| Display port_OLD | Da |
| Recomandat pentru_OLD | Multimedia |
| Rezolutie monitor_OLD | 1920 x 1080 |
| Refresh rate_OLD | 75 Hz |
| Rata de aspect_OLD | 16:9 |
| VGA_OLD | Nu |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Nu |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| USB Type-C | Da |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Built-in USB hub | Yes |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB Type-A downstream ports quantity | 4 |
| Tip panel | IPS |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Culoare monitor | Negru |
| USB Type-C downstream ports quantity | 1 |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| FreeSync | Da |
| HDR | Nu |
| AMD FreeSync | Yes |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch |
| Rezolutie monitor | 1920 x 1080 |
| Maximum refresh rate | 75 Hz |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| Response time | 5 ms |
| Game mode | Yes |
| Boxe integrate | Nu |
| USB upstream port type | USB Type-C |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 17 kWh |
| Height adjustment | 13.5 cm |
| Height (without stand) | 365.9 mm |
| Energy efficiency class (SDR) | D |
| Dynamic contrast ratio marketing name | Mega Contrast |
| Tilt angle range | -2 – 25° |
| Display number of colours | 1.67 billion colours |
| Weight (without stand) | 4.8 kg |
| Weight (with stand) | 6.6 kg |
| Operating system version | Windows10 |
| Pivot angle | -45 – 45° |
| Swivel angle range | -2 – 92° |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 848122 |
| Width (with stand) | 616.6 mm |
| Depth (with stand) | 192.9 mm |
| Height (with stand) | 532.9 mm |
| Width (without stand) | 616.6 mm |
| Depth (without stand) | 42.8 mm |
Nu există recenzii încă.