| General | |
| Recomandat pentru |
Multimedia
|
| Tip panel |
TN
|
| Diagonala |
21.5 inch
|
| Rezolutie |
1920 x 1080 pixeli
|
| Timp de raspuns |
5 ms
|
| Refresh Rate |
60 Hz
|
| Rata de aspect |
16:9
|
| Contrast |
600:1 (normal)
10.000.000:1 (dynamic) |
| Luminozitate |
200 cd/mp
|
| Unghi de vizibilitate |
90/65 grade
|
| Dimensiune punct |
0.248 mm
|
| Standarde |
BSMI, Siglă CE, FCC clasa B, SEMKO, Certificat TCO, TUV/ISO9241-307, cETLus, EAC, INMETRO
|
| Culoare |
Negru
|
| Putere consumata |
22 W (normal)
0.5 W (standby) |
| Dimensiuni |
Cu suport: 503 x 376 x 213 mm
Fara suport: 503 x 316 x 50 mm |
| Greutate |
Cu suport: 2.61 kg
Fara suport: 2.35 kg |
| Montare perete |
100 x 100 VESA
|
| Plug and play |
Da
|
| Ergonomie | |
| Inclinare |
-5/+20
|
| Porturi | |
| HDMI |
1
|
| VGA |
1
|
Monitoare LED
Monitor LED PHILIPS 223V5LHSB2, 21.5inch, FHD TN, 5ms, 60Hz, negru
Producator:
Philips
Disponibilitate:
Stoc epuizat
842,99lei
Stoc epuizat
| Producator | PHILIPS |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
| MNT-Resolution | FHD |
| MNT-Screen-Size | 21.x" |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 5ms GTG |
| Screen-Format | 16:9 |
| Display port_OLD | Nu |
| Tech-3D | No |
| Recomandat pentru_OLD | Multimedia |
| Rezolutie monitor_OLD | 1920 x 1080 |
| Refresh rate_OLD | 60 Hz |
| Rata de aspect_OLD | 16:9 |
| MNT-Color | Black |
| Diagonala monitor_OLD | 21.5.x" |
| Tip panel_OLD | TN FHD |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Nu |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Nu |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Culoare monitor | Negru |
| Feet colour | Black |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| Tip panel | TN |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Viewing angle, horizontal | 90° |
| Colour gamut standard | sRGB |
| Component video sync | Separate sync, Sync-on-green (SOG) |
| Market positioning | Home |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| Rezolutie monitor | 1920 x 1080 |
| DisplayPort | Nu |
| Supported graphics resolutions | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Supported video modes | 1080p |
| 3D | No |
| DVI port | No |
| TV tuner integrated | No |
| HDMI | Nu |
| Display technology | LED |
| Response time | 5 ms |
| Headphone out | No |
| Power consumption (off) | 0.5 W |
| Boxe integrate | Nu |
| Detachable stand | Yes |
| Audio input | No |
| Heavy metals free | Hg (mercury), Pb (lead) |
| Horizontal scan range | 30 – 83 kHz |
| Diagonala monitor | 21 – 22 inch |
| Vertical scan range | 56 – 76 Hz |
| Viewable size, vertical | 26.8 cm |
| Digital horizontal frequency | 30 – 83 kHz |
| Digital vertical frequency | 56 – 76 Hz |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 16 kWh |
| Recommended resolution | 1920 x 1080 @ 60 Hz |
| Display number of colours | 16.78 million colours |
| Depth (without stand) | 50 mm |
| Depth (with stand) | 213 mm |
| Energy efficiency class (old) | E |
| Panel type | TFT |
| Viewable size, horizontal | 47.7 cm |
| Contrast ratio (typical) | 600:1 |
| Display brightness (typical) | 200 cd/m² |
| Contrast ratio (dynamic) | 10000000:1 |
| Viewing angle, vertical | 65° |
| Width (with stand) | 503 mm |
| Height (with stand) | 376 mm |
| Weight (with stand) | 2.61 kg |
| Width (without stand) | 503 mm |
| Height (without stand) | 316 mm |
| Weight (without stand) | 2.35 kg |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 405223 |
| Luminozitate maximă | Sub 250 cd/m2 |
Zyxel USGFLEX100 Security Gateway V2, 10/100/1000 Mbps RJ-45 ports, 4
Nu există recenzii încă.