| Recomandat pentru |
Office
|
| Tip panel |
IPS
|
| Diagonala |
22.5 inch
|
| Anti-Glare |
Da
|
| Rezolutie |
1920 x 1200 pixeli
|
| Timp de raspuns |
5 ms
|
| Refresh Rate |
60 Hz
|
| Rata de aspect |
16:10
|
| Contrast |
1000:1 (normal)
50.000.000:1 (dynamic) |
| Luminozitate |
250 cd/mp
|
| Densitate pixeli |
101 PPI
|
| Unghi de vizibilitate |
178/178 grade
|
| Dimensiune punct |
0.25425 mm
|
| Culoare |
Negru
|
| Putere consumata |
13.6 W (normal)
0.5 W (standby) |
| Boxe integrate |
2x 2 W
|
| Dimensiuni |
Cu suport: 499 x 512 x 216 mm
Fara suport: 499 x 323 x 56 mm |
| Greutate |
Cu suport: 4.3 kg
Fara suport: 2.7 kg |
| Montare perete |
100 x 100 VESA
|
| Plug and play |
Da
|
| Accesorii incluse |
Cablu alimentare
Cablu HDMI Cablu Display Port Cablu VGA Cablu DVI |
| Tehnologii |
Flicker-Free
Bluelight Reducer |
| Tehnologii | |
| Flicker Free |
Da
|
| Blue Light Reducer |
Da
|
| Ergonomie | |
| Inclinare |
-5/+30
|
| Picior pivotant |
-175/+175
|
| Ecran pivotant |
-90/+90
|
| Inaltime ajustabila |
130 mm
|
| Porturi | |
| HDMI |
1
|
| Display Port |
1
|
| DVI |
1
|
| VGA |
1
|
| Jack |
1
|
Monitoare LED
Monitor LED PHILIPS 230B8QJEB, 22.5", FHD IPS, 5 ms, 60
Producator:
Philips
Disponibilitate:
Stoc epuizat
1.364,99lei
Stoc epuizat
| Producator | PHILIPS |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
| Diagonala monitor_OLD | 22.x" |
| MNT-Resolution | FHD |
| MNT-Screen-Size | 22.x" |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 5ms GTG |
| Screen-Format | 16:10 |
| Tip panel_OLD | IPS LEDs |
| Display port_OLD | Da |
| Tech-3D | No |
| Recomandat pentru_OLD | Office |
| Refresh rate_OLD | 60 Hz |
| MNT-Color | Black |
| Rata de aspect_OLD | 16:10 |
| Rezolutie monitor_OLD | 1920 x 1200 |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Da |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Da |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Nu |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| Thunderbolt | Nu |
| Tip panel | IPS |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Culoare monitor | Negru |
| Front bezel colour | Black |
| Feet colour | Black |
| Picture enhancement | SmartImage |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| DVI | Da |
| DVI port | Yes |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Dynamic contrast ratio marketing name | SmartContrast |
| Sync-on-green (SOG) | Yes |
| Colour gamut standard | sRGB |
| Component video sync | Separate sync, Sync-on-green (SOG) |
| RMS rated power | 2 W |
| Market positioning | Home |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| DVI-D ports quantity | 1 |
| HDMI ports quantity | 1.4 |
| DisplayPorts quantity | 1.2 |
| DisplayPort version | 1.2 |
| PC Audio in | Yes |
| Doesn't contain | PVC/BFR, Mercury |
| Heavy metals free | Hg (mercury) |
| Display surface | Matt |
| Vertical scan range | 48 – 76 Hz |
| Digital vertical frequency | 48 – 76 Hz |
| Display technology | LED |
| Response time | 5 ms |
| Contrast ratio (dynamic) | 50000000:1 |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 17 kWh |
| Diagonala monitor | 21 – 22 inch |
| Swivel angle range | -175 – 175° |
| Rezolutie monitor | 1920 x 1200 |
| Rata de aspect | 16:10 |
| Height (without stand) | 323 mm |
| NTSC coverage (typical) | 85% |
| Depth (without stand) | 56 mm |
| Weight (without stand) | 2.7 kg |
| Tilt angle range | -5 – 30° |
| Depth (with stand) | 216 mm |
| Aspect ratio | 16:10 |
| Total amount of recyclable materials | 85% |
| Horizontal scan range | 30 – 96 kHz |
| Digital horizontal frequency | 30 – 96 kHz |
| Recommended resolution | 1920 x 1200 @ 60 Hz |
| Colour gamut | 85% |
| Supported graphics resolutions | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Weight (with stand) | 4.3 kg |
| Power consumption (PowerSave) | 8.5 W |
| Pixel pitch | 0.25425 x 0.24765 mm |
| Pixel density | 101 ppi |
| Viewable size, horizontal | 48.8 cm |
| Viewable size, vertical | 29.7 cm |
| Display diagonal (metric) | 57.2 cm |
| sRGB coverage (typical) | 101.8% |
| Number of OSD languages | 31 |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 413544 |
| Width (with stand) | 499 mm |
| Height (with stand) | 512 mm |
| Width (without stand) | 499 mm |
| Regulatory Approvals | CE Mark; FCC Class B; EPA; UKRAINIAN; ICES-003; TUV Ergo; TUV/GS; CU-EAC |
| Total amount of recycled materials used for making | 85% |
Nu există recenzii încă.