| Recomandat pentru |
Multimedia
|
| Tip panel |
IPS
|
| Diagonala |
23.8 inch
|
| Rezolutie |
1920 x 1080 pixeli
|
| Timp de raspuns |
5 ms
|
| Refresh Rate |
60 Hz
|
| Rata de aspect |
16:9
|
| Contrast |
1000:1 (normal)
50.000.000:1 (dynamic) |
| Luminozitate |
250 cd/mp
|
| Unghi de vizibilitate |
178/178 grade
|
| Dimensiune punct |
0.275 mm
|
| Culoare |
Negru
|
| Putere consumata |
11 W (normal)
0.3 W (standby) |
| Boxe integrate |
2x 2 W
|
| Dimensiuni |
Cu suport: 541 x 527 x 257 mm
Fara suport: 541 x 332 x 57 mm |
| Greutate |
Cu suport: 5.93 Kg
Fara suport: 3.5 Kg |
| Montare perete |
100 x 100 VESA
|
| Plug and play |
Da
|
| Accesorii incluse |
Cablu HDMI
Cablu DP Cablu DVI Cablu VGA Cablu alimentare |
| Tehnologii | |
| Flicker Free |
Da
|
| Blue Light Reducer |
Da
|
| Altele |
EasyRead
|
| Ergonomie | |
| Inclinare |
-5/+20
|
| Picior pivotant |
-175/+175
|
| Ecran pivotant |
-90/+90
|
| Inaltime ajustabila |
150 mm
|
| Porturi | |
| HDMI |
1
|
| Display Port |
1
|
| DVI |
1
|
| VGA |
1
|
| USB |
5x USB 3.0 (1 upstream, 4 downstream)
|
Monitoare LED
Monitor LED PHILIPS 241B7QGJEB, 23.8inch, FHD IPS, 5ms, 60Hz, negru
Producator:
Philips
Disponibilitate:
Stoc epuizat
1.524,00lei
Stoc epuizat
| Producator | PHILIPS |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
| MNT-Resolution | FHD |
| MNT-Screen-Size | 23.x" |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 5ms GTG |
| Screen-Format | 16:9 |
| Display port_OLD | Da |
| Tech-3D | No |
| Recomandat pentru_OLD | Multimedia |
| Rezolutie monitor_OLD | 1920 x 1080 |
| Refresh rate_OLD | 60 Hz |
| Rata de aspect_OLD | 16:9 |
| MNT-Color | Black |
| Tip panel_OLD | FHD IPS |
| Diagonala monitor_OLD | 23.8.x" |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Da |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Da |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Nu |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| Thunderbolt | Nu |
| Built-in USB hub | Yes |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Height adjustment | 15 cm |
| Tip panel | IPS |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Culoare monitor | Negru |
| Front bezel colour | Black |
| Picture enhancement | SmartImage |
| Post-consumer recycled plastic | 85% |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| DVI | Da |
| DVI port | Yes |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Dynamic contrast ratio marketing name | SmartContrast |
| Sync-on-green (SOG) | Yes |
| Separate H/V sync | Yes |
| Component video sync | Separate sync, Sync-on-green (SOG) |
| RMS rated power | 2 W |
| Market positioning | Home |
| DVI-D ports quantity | 1 |
| HDMI ports quantity | 1.4 |
| DisplayPorts quantity | 1.2 |
| DisplayPort version | 1.2 |
| PC Audio in | Yes |
| Doesn't contain | PVC/BFR, Mercury |
| Heavy metals free | Hg (mercury) |
| Rezolutie monitor | 1920 x 1080 |
| Supported graphics resolutions | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Horizontal scan range | 30 – 85 kHz |
| Vertical scan range | 48 – 76 Hz |
| Digital horizontal frequency | 30 – 85 kHz |
| Digital vertical frequency | 48 – 76 Hz |
| 3D | No |
| TV tuner integrated | No |
| Total amount of recyclable materials | 100% |
| Response time | 5 ms |
| Diagonala monitor | 23 – 25 inch |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 12 kWh |
| Contrast ratio (dynamic) | 50000000:1 |
| Pivot angle | 90 – 90° |
| Swivel angle range | -175 – 175° |
| Recommended resolution | 1920 x 1080 @ 60 Hz |
| Pixel density | 93 ppi |
| Light sensor | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | C |
| Width (with stand) | 541 mm |
| Width (without stand) | 541 mm |
| Pixel pitch | 0.275 x 0.275 mm |
| Colour gamut | 87% |
| sRGB coverage (typical) | 102% |
| NTSC coverage (typical) | 87% |
| Power consumption (PowerSave) | 8.2 W |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 413547 |
| Depth (with stand) | 257 mm |
| Height (with stand) | 527 mm |
| Weight (with stand) | 5.93 kg |
| Depth (without stand) | 57 mm |
| Height (without stand) | 332 mm |
| Weight (without stand) | 3.5 kg |
| Energy efficiency class (old) | C |
Nu există recenzii încă.