| Recomandat pentru |
Videoconferinta
|
| Tip panel |
IPS
|
| Diagonala |
23.8 inch
|
| Anti-Glare |
Da
|
| Rezolutie |
1920 x 1080 pixeli
|
| Timp de raspuns |
4 ms
|
| Refresh Rate |
60 Hz
|
| Rata de aspect |
16:9
|
| Contrast |
1000:1 (normal)
50.000.000:1 (dynamic) |
| Luminozitate |
250 cd/mp
|
| Densitate pixeli |
93 PPI
|
| Unghi de vizibilitate |
178/178 grade
|
| Dimensiune punct |
0.2745 mm
|
| Standarde |
NTSC: 90% Coverage
sRGB: 104% Coverage |
| Culoare |
Negru
|
| Putere consumata |
15 W (normal)
0.3 W (standby) |
| Boxe integrate |
2x 2 W
|
| Dimensiuni |
Cu suport: 541 x 522 x 216 mm
Fara suport: 541 x 532 x 63 mm |
| Greutate |
Cu suport: 5.4 kg
Fara suport: 3.8 kg |
| Montare perete |
100 x 100 VESA
|
| Plug and play |
Da
|
| Accesorii incluse |
Cablu alimentare
|
| Tehnologii |
Bluelight Reducer
Flicker-Free |
| Altele |
Windows Hello
|
| Tehnologii | |
| Flicker Free |
Da
|
| Blue Light Reducer |
Da
|
| Ergonomie | |
| Inclinare |
-5/+30
|
| Picior pivotant |
-175/+175
|
| Ecran pivotant |
-90/+90
|
| Inaltime ajustabila |
150 mm
|
| Porturi | |
| HDMI |
1
|
| Display Port |
1
|
| VGA |
1
|
| USB |
4x USB 3.2 (1 upstream, 3 downstream)
|
| USB Type-C |
1
|
Monitoare LED
Monitor LED PHILIPS 243B9H, 23.6", FHD ,4 ms,75 Hz, negru
Producator:
Philips
Disponibilitate:
Stoc epuizat
2.016,99lei
Stoc epuizat
| Producator | PHILIPS |
|---|---|
| Garantie | 24 |
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
| MNT-Resolution | FHD |
| MNT-Screen-Size | 23.x" |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tip panel_OLD | IPS LEDs |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 4ms GTG |
| Display port_OLD | Da |
| Tech-3D | No |
| Recomandat pentru_OLD | Videoconferinta |
| Rezolutie monitor_OLD | 1920 x 1080 |
| Refresh rate_OLD | 60 Hz |
| Rata de aspect_OLD | 16:9 |
| MNT-Color | Black |
| Diagonala monitor_OLD | 23.8.x" |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Nu |
| Touchscreen | Nu |
| Boxe integrate | Da |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Nu |
| USB Type-C | Da |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Built-in USB hub | Yes |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Number of upstream ports | 1 |
| Height adjustment | 15 cm |
| Tip panel | IPS |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Webcam | Da |
| Culoare monitor | Negru |
| Response time | 4 ms |
| Front bezel colour | Black |
| Feet colour | Black |
| Picture enhancement | SmartImage |
| Post-consumer recycled plastic | 85% |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| HDR | Nu |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Dynamic contrast ratio marketing name | SmartContrast |
| Component video sync | Separate sync, Sync-on-green (SOG) |
| Market positioning | Home |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| DisplayPort version | 1.2 |
| PC Audio in | Yes |
| HDCP version | 1.4 |
| Doesn't contain | PVC/BFR, Mercury |
| Heavy metals free | Hg (mercury) |
| Rezolutie monitor | 1920 x 1080 |
| Maximum refresh rate | 75 Hz |
| Display surface | Matt |
| Horizontal scan range | 30 – 85 kHz |
| DVI port | No |
| Display technology | LED |
| Diagonala monitor | 23 – 25 inch |
| Contrast ratio (dynamic) | 50000000:1 |
| USB Power Delivery revision | 3.0 |
| USB upstream port type | USB Type-C |
| USB Power Delivery up to | 65 W |
| Vertical scan range | 48 – 75 Hz |
| Swivel angle range | -175 – 175° |
| Pixel density | 93 ppi |
| Energy efficiency class (SDR) | D |
| Width (with stand) | 541 mm |
| Width (without stand) | 541 mm |
| Weight (without stand) | 3.83 kg |
| Height (without stand) | 332 mm |
| Megapixel (approx.) | 2 MP |
| Tilt angle range | -5 – 30° |
| sRGB coverage (typical) | 104% |
| NTSC coverage (typical) | 90% |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 15 kWh |
| Depth (with stand) | 216 mm |
| Height (with stand) | 522 mm |
| Depth (without stand) | 63 mm |
| Energy efficiency class (old) | D |
| Power consumption (PowerSave) | 11.7 W |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 448856 |
| Weight (with stand) | 5.44 kg |
| Regulatory Approvals | CB; TUV/GS; TUV Ergo; CU-EAC; EAEU RoHS; CE Mark; FCC Class B; ICES-003; UKRAINIAN |
Dell 960GB SSD SATA Read Intensive 6Gbps 512e 2.5in
Nu există recenzii încă.