| Recomandat pentru |
Multimedia
|
| Tip panel |
IPS
|
| Diagonala |
27 inch
|
| Rezolutie |
1920 x 1080 pixeli
|
| Timp de raspuns |
5 ms
|
| Refresh Rate |
60 Hz
|
| Rata de aspect |
16:9
|
| Contrast |
1000:1 (normal)
10.000.000:1 (dynamic) |
| Luminozitate |
250 cd/mp
|
| Unghi de vizibilitate |
178/178 grade
|
| Dimensiune punct |
0.311 mm
|
| Culoare |
Negru
|
| Putere consumata |
16 W (normal)
0.5 W (standby) |
| Dimensiuni |
Cu suport: 612 x 453 x 227 mm
Fara suport: 612 x 367 x 45 mm |
| Greutate |
Cu suport: 4.5 Kg
Fara suport: 4.05 Kg |
| Montare perete |
100 x 100 VESA
|
| Plug and play |
Da
|
| Tehnologii | |
| Flicker Free |
Da
|
| Blue Light Reducer |
Da
|
| Ergonomie | |
| Inclinare |
-5/+20
|
| Porturi | |
| HDMI |
1
|
| DVI |
1
|
| VGA |
1
|
Monitoare LED
Monitor LED PHILIPS 273V7QDSB,27inch, WLED IPS, 5 ms, 60Hz, negru
Producator:
Philips
Disponibilitate:
100 în stoc
887,99lei
100 în stoc
| Producator | PHILIPS |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
| Diagonala monitor_OLD | 27.x" |
| MNT-Resolution | FHD |
| MNT-Screen-Size | 27.x" |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 5ms GTG |
| Screen-Format | 16:9 |
| Display port_OLD | Nu |
| Tech-3D | No |
| Recomandat pentru_OLD | Multimedia |
| Rezolutie monitor_OLD | 1920 x 1080 |
| Refresh rate_OLD | 60 Hz |
| Rata de aspect_OLD | 16:9 |
| MNT-Color | Black |
| Tip panel_OLD | IPS WLED |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Da |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Nu |
| HDMI | Da |
| Thunderbolt | Nu |
| Audio output | Yes |
| Tip panel | IPS |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Culoare monitor | Negru |
| Response time | 4 ms |
| Picture enhancement | SmartImage |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| DVI | Da |
| DVI port | Yes |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Dynamic contrast ratio marketing name | SmartContrast |
| Colour gamut standard | sRGB |
| Component video sync | Separate sync, Sync-on-green (SOG) |
| Market positioning | Home |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| DVI-D ports quantity | 1 |
| Depth (with stand) | 227 mm |
| Heavy metals free | Hg (mercury) |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch |
| Rezolutie monitor | 1920 x 1080 |
| DisplayPort | Nu |
| Maximum refresh rate | 75 Hz |
| Display surface | Matt |
| Supported graphics resolutions | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Supported video modes | 1080p |
| Pixel pitch | 0.311 x 0.311 mm |
| Pixel density | 82 ppi |
| Display diagonal (metric) | 68.6 cm |
| 3D | No |
| TV tuner integrated | No |
| Display technology | LED |
| Headphone out | No |
| Boxe integrate | Nu |
| Audio input | No |
| Width (with stand) | 613 mm |
| Width (without stand) | 613 mm |
| Height (without stand) | 368 mm |
| Horizontal scan range | 30 – 83 kHz |
| Vertical scan range | 56 – 76 Hz |
| Digital horizontal frequency | 30 – 83 kHz |
| Digital vertical frequency | 56 – 76 Hz |
| Depth (without stand) | 45 mm |
| Recommended resolution | 1920 x 1080 @ 60 Hz |
| Contrast ratio (dynamic) | 10000000:1 |
| Height (with stand) | 454 mm |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 413360 |
| Weight (with stand) | 4.15 kg |
| Weight (without stand) | 3.66 kg |
Nu există recenzii încă.