| Recomandat pentru |
Multimedia
|
| Tip panel |
IPS
|
| Diagonala |
27 inch
|
| Anti-Glare |
Da
|
| Rezolutie |
2560 x 1440 pixeli
|
| Timp de raspuns |
4 ms
|
| Refresh Rate |
60 Hz
|
| Rata de aspect |
16:9
|
| Contrast |
1000:1 (normal)
50.000.000:1 (dynamic) |
| Luminozitate |
300 cd/mp
|
| Densitate pixeli |
109 PPI
|
| Unghi de vizibilitate |
178/178 grade
|
| Dimensiune punct |
0.2331 mm
|
| Standarde |
NTSC: 110% Coverage
sRGB: 123% Coverage |
| Culoare |
Negru/Argintiu
|
| Putere consumata |
18 W (normal)
0.5 W (standby) |
| Boxe integrate |
2x 3 W
|
| Dimensiuni |
Cu suport: 613 x 537 x 205 mm
Fara suport: 613 x 366 x 51 mm |
| Greutate |
Cu suport: 6.4 kg
Fara suport: 4.8 kg |
| Montare perete |
100 x 100 VESA
|
| Plug and play |
Da
|
| Accesorii incluse |
Cablu alimentare
Cablu HDMI Cablu Display Port Cablu USB |
| Tehnologii |
Flicker-Free
Bluelight Reducer Adaptive Sync |
| Webcam |
Camera 2.0 MP integrata
Microfon integrat |
| Tehnologii | |
| Flicker Free |
Da
|
| Blue Light Reducer |
Da
|
| Ergonomie | |
| Inclinare |
-5/+30
|
| Picior pivotant |
-180 /+180
|
| Ecran pivotant |
90 grade
|
| Inaltime ajustabila |
150 mm
|
| Porturi | |
| HDMI |
1
|
| Display Port |
1
|
| DVI |
1
|
| USB |
4x USB 3.0 (1 upstream, 3 downstream)
|
| Jack |
1
|
Monitoare LED
Monitor LED PHILIPS 275B1H, 27", IPS, 4 ms, 60 Hz,
Producator:
Philips
Disponibilitate:
Stoc epuizat
2.357,00lei
Stoc epuizat
| Producator | PHILIPS |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
| Diagonala monitor_OLD | 27.x" |
| MNT-Resolution | WQHD |
| MNT-Screen-Size | 27.x" |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tip panel_OLD | IPS LEDs |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 4ms GTG |
| Display port_OLD | Da |
| Tech-3D | No |
| Recomandat pentru_OLD | Multimedia |
| Refresh rate_OLD | 60 Hz |
| Rata de aspect_OLD | 16:9 |
| Rezolutie monitor_OLD | 2560 x 1440 |
| MNT-Color | Black |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Da |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Da |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Nu |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| Thunderbolt | Nu |
| Built-in USB hub | Yes |
| USB upstream port type | USB Type-B |
| Number of upstream ports | 1 |
| Audio output | Yes |
| Height adjustment | 15 cm |
| Doesn't contain | Mercury, PVC/BFR |
| Tip panel | IPS |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Luminozitate maximă | 350 – 499 cd/m2 |
| Culoare monitor | Negru |
| Front bezel colour | Black |
| USB hub version | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Picture enhancement | SmartImage |
| Post-consumer recycled plastic | 85% |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| DVI | Da |
| DVI port | Yes |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Dynamic contrast ratio marketing name | SmartContrast |
| Sync-on-green (SOG) | Yes |
| DVI-D ports quantity | 1 |
| DisplayPort version | 1.2 |
| PC Audio in | Yes |
| HDCP version | 1.4 |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch |
| Maximum refresh rate | 75 Hz |
| Display diagonal (metric) | 68.6 cm |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| AC (power) in | Yes |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 26 kWh |
| Viewable size, horizontal | 59.7 cm |
| USB Type-A downstream ports quantity | 3 |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Digital vertical frequency | 48 – 75 Hz |
| Display brightness (typical) | 350 cd/m² |
| Detachable stand | Yes |
| Audio input | No |
| Width (with stand) | 613 mm |
| Width (without stand) | 613 mm |
| Heavy metals free | Hg (mercury), Pb (lead) |
| Contrast ratio (dynamic) | 50000000:1 |
| Height (without stand) | 366 mm |
| Vertical scan range | 48 – 75 Hz |
| Rezolutie monitor | 2560 x 1440 |
| Display resolution | 2560 x 1440 pixels |
| Pixel density | 109 ppi |
| sRGB coverage (typical) | 107% |
| Swivel angle range | -180 – 180° |
| Depth (with stand) | 205 mm |
| Depth (without stand) | 51 mm |
| Light sensor | Yes |
| HD type | 2K Ultra HD |
| Megapixel (approx.) | 2 MP |
| Height (with stand) | 537 mm |
| Pixel pitch | 0.2331 x 0.2331 mm |
| Horizontal scan range | 30 – 114 kHz |
| Digital horizontal frequency | 30 – 114 kHz |
| Tilt angle range | -5 – 30° |
| NTSC coverage (typical) | 104% |
| Colour gamut | 110% |
| Power consumption (PowerSave) | 17.5 W |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 413349 |
| Weight (with stand) | 6.42 kg |
| Weight (without stand) | 4.77 kg |
Nu există recenzii încă.