| Recomandat pentru |
Grafica
|
| Tip panel |
IPS
|
| Diagonala |
27 inch
|
| Rezolutie |
3840 x 2160 pixeli
|
| Timp de raspuns |
4 ms
|
| Refresh Rate |
60 Hz
|
| Rata de aspect |
16:9
|
| Contrast |
1000:1 (normal)
|
| Luminozitate |
350 cd/mp
|
| Densitate pixeli |
163 PPI
|
| Unghi de vizibilitate |
178/178 grade
|
| Dimensiune punct |
0.1554 mm
|
| Nr. biti de culoare |
8 bits
|
| Standarde |
NTSC: 91% Coverage
sRGB: 105% Coverage Adobe RGB: 89% Coverage |
| Culoare |
Negru
|
| Putere consumata |
35 W (normal)
0.5 W (standby) |
| Boxe integrate |
2x 5 W
|
| Dimensiuni |
Cu suport: 614 x 567 x 251 mm
Fara suport: 614 x 370 x 75 mm |
| Greutate |
Cu suport: 6.8 kg
Fara suport: 4.5 kg |
| Montare perete |
100 x 100 VESA
|
| Plug and play |
Da
|
| Accesorii incluse |
Cablu alimentare
Cablu HDMI Cablu USB |
| Tehnologii |
Flicker-Free
Bluelight Reducer |
| Iluminare |
Ambiglow
|
| Tehnologii | |
| Flicker Free |
Da
|
| Blue Light Reducer |
Da
|
| HDR |
Ready
|
| Ergonomie | |
| Inclinare |
-5/+20
|
| Picior pivotant |
-33/+33
|
| Inaltime ajustabila |
130 mm
|
| Porturi | |
| HDMI |
2
|
| Display Port |
1
|
| USB |
5x USB 3.0 (1 upstream, 4 downstream)
|
| Jack |
1
|
Monitoare LED
Monitor LED PHILIPS 278M1R, 27", IPS, 4 ms, 60 Hz,
Producator:
Philips
Disponibilitate:
Stoc epuizat
2.796,00lei
Stoc epuizat
| Producator | PHILIPS |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
| Diagonala monitor_OLD | 27.x" |
| MNT-Screen-Size | 27.x" |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tip panel_OLD | IPS LEDs |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 4ms GTG |
| Display port_OLD | Da |
| Tech-3D | No |
| Recomandat pentru_OLD | Grafica |
| Refresh rate_OLD | 60 Hz |
| Rata de aspect_OLD | 16:9 |
| Rezolutie monitor_OLD | 3840 x 2160 |
| MNT-Color | Black |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Nu |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| Ambient lighting type | 4-sided |
| RMS rated power | 10 W |
| Built-in USB hub | Yes |
| USB upstream port type | USB Type-B |
| Number of upstream ports | 1 |
| USB Type-A downstream ports quantity | 4 |
| Energy efficiency class (SDR) | G |
| Doesn't contain | Mercury, PVC/BFR |
| Delta E | 2 |
| Luminozitate maximă | 350 – 499 cd/m2 |
| Culoare monitor | Negru |
| Front bezel colour | Black |
| USB hub version | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Philips SmartUniformity | 93 – 105% |
| FreeSync | Da |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| AMD FreeSync | Yes |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Power supply type | External |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch |
| Display diagonal (metric) | 68.6 cm |
| AC (power) in | Yes |
| Timp de raspuns monitor | 1 – 3 ms |
| Montare VESA | Nu |
| Viewable size, horizontal | 59.7 cm |
| Boxe integrate | Nu |
| Display brightness (typical) | 350 cd/m² |
| Response time (fast) | 1 ms |
| Detachable stand | Yes |
| Audio input | No |
| Heavy metals free | Hg (mercury), Pb (lead) |
| Rezolutie monitor | 3840 x 2160 |
| Display resolution | 3840 x 2160 pixels |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Horizontal scan range | 30 – 140 kHz |
| Supported graphics resolutions | 3840 x 2160 |
| Feet colour | Grey |
| Colour gamut | 91% |
| NTSC coverage (typical) | 91% |
| Width (with stand) | 614 mm |
| Width (without stand) | 614 mm |
| Height (without stand) | 370 mm |
| Tip panel | OLED |
| Pixel density | 163 ppi |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 31 kWh |
| Adobe RGB coverage | 89% |
| sRGB coverage (typical) | 105% |
| Pixel pitch | 0.1554 x 0.1554 mm |
| Digital horizontal frequency | 30 – 140 kHz |
| Exterior finish type | Gloss/Textured |
| Vertical scan range | 23 – 75 Hz |
| Digital vertical frequency | 23 – 75 Hz |
| Swivel angle range | -33 – 33° |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 35 kWh |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 388141 |
| Depth (with stand) | 251 mm |
| Height (with stand) | 567 mm |
| Weight (with stand) | 6.74 kg |
| Depth (without stand) | 75 mm |
| Weight (without stand) | 4.53 kg |
| Regulatory Approvals | CB; CE Mark; TUV/ISO9241-307; TUV-BAUART; CU-EAC; UKRAINIAN; CCC; CEL; CECP |
Nu există recenzii încă.