| Recomandat pentru |
Gaming
|
| Tip panel |
VA
|
| Diagonala |
55 inch
|
| Rezolutie |
3840 x 2160 pixeli
|
| Timp de raspuns |
4 ms
|
| Refresh Rate |
144 Hz
|
| Rata de aspect |
16:9
|
| Contrast |
4000:1 (normal)
|
| Luminozitate |
1200 cd/mp
|
| Densitate pixeli |
80 PPI
|
| Unghi de vizibilitate |
178/178 grade
|
| Dimensiune punct |
0.315 mm
|
| Standarde |
NTSC: 104% Coverage
sRGB: 125% Coverage DCI-P3: 95% Coverage |
| Culoare |
Negru
|
| Putere consumata |
95 W (normal)
0.5 W (standby) |
| Boxe integrate |
2x 10 W + Subwoofer 20 W
Bowers & Wilkins |
| Dimensiuni |
Cu suport: 1232 x 834 x 308 mm
Fara suport: 1232 x 715 x 102 mm |
| Greutate |
Cu suport: 29.5 kg
Fara suport: 25.7 kg |
| Montare perete |
200 x 200 VESA
|
| Plug and play |
Da
|
| Accesorii incluse |
Cablu alimentare
Telecomanda |
| Tehnologii |
Bluelight Reducer
Flicker-Free AdaptiveSync VESA DisplayHDR 1000 |
| Iluminare |
Ambliglow
|
| Clasa energetica |
G
|
| Tehnologii | |
| Flicker Free |
Da
|
| Blue Light Reducer |
Da
|
| HDR |
VESA DisplayHDR 1000
|
| Altele |
AdaptiveSync
|
| Ergonomie | |
| Inclinare |
-5/+10
|
| Porturi | |
| HDMI |
3
|
| Display Port |
1
|
| USB |
5x USB 3.2 (1 upstream, 4 downstream)
|
| USB Type-C |
1
|
| Jack |
4
|
Monitor LED PHILIPS 559M1RYV, 55",UHD VA, 4 ms, 120 Hz,
Stoc epuizat
9.170,99lei
Stoc epuizat
| Producator | PHILIPS |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Diagonala monitor_OLD | 55.x" |
| MNT-Resolution | UHD 4K |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tip panel_OLD | VA LEDs |
| MNT-Screen-Size | 55.x" |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 4ms GTG |
| Display port_OLD | Da |
| Tech-3D | No |
| Recomandat pentru_OLD | Gaming |
| Refresh rate_OLD | 144 Hz |
| Rata de aspect_OLD | 16:9 |
| Rezolutie monitor_OLD | 3840 x 2160 |
| MNT-Color | Black |
| Luminozitate monitor_OLD | 1001-1500cd/m2 |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Nu |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Da |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Nu |
| HDR | Da |
| USB Type-C | Da |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| Audio decoders | DTS |
| Built-in USB hub | Yes |
| USB upstream port type | USB Type-B |
| Number of upstream ports | 1 |
| Number of USB Type-B upstream ports quantity | 1 |
| Audio output | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | G |
| Picture-by-Picture (PbP) | Yes |
| Delta E | 2 |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Culoare monitor | Negru |
| Philips SmartUniformity | 93 – 105% |
| Tip panel | VA |
| Refresh rate | 100 – 144 Hz |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Heavy metals free | Hg (mercury) |
| Remote control included | Yes |
| Maximum refresh rate | 144 Hz |
| Vertical scan range | 48 – 144 Hz |
| Diagonala monitor | Peste 41 inch |
| Rezolutie monitor | 3840 x 2160 |
| Display resolution | 3840 x 2160 pixels |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Contrast ratio (typical) | 4000:1 |
| Panel mounting interface | 200 x 200 mm |
| Colour gamut | 95% |
| sRGB coverage (typical) | 125% |
| Ambient lighting type | 3-sided |
| Depth (with stand) | 308 mm |
| Luminozitate maximă | 750 – 999 cd/m2 |
| Display brightness (typical) | 750 cd/m² |
| Pixel pitch | 0.315 x 0.315 mm |
| Pixel density | 80 ppi |
| Horizontal scan range | 30 – 135 kHz |
| Viewable size, horizontal | 121 cm |
| Viewable size, vertical | 68 cm |
| Display diagonal (metric) | 139.7 cm |
| High Dynamic Range (HDR) technology | DisplayHDR 1000 |
| NTSC coverage (typical) | 104% |
| DCI-P3 coverage | 95% |
| RMS rated power | 40 W |
| HDMI ports quantity | 3 |
| Tilt angle range | -5 – 10° |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 100 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 162 kWh |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 414204 |
| Width (with stand) | 1232 mm |
| Height (with stand) | 834 mm |
| Weight (with stand) | 29.5 kg |
| Width (without stand) | 1232 mm |
| Depth (without stand) | 102 mm |
| Height (without stand) | 715 mm |
| Weight (without stand) | 25.7 kg |
| Consumer Electronics Control (CEC) | EasyLink |
| Exterior finish type | Gloss/Textured |
| Sound enhancement technology | DTS Sound |
| Speakers | 2 x tweeters, 10 W x 2 mid-high speakers, 20 W x 1 woofer |
| EasyLink | Remote control pass-through, System audio control, System standby |
| MultiView | PBP (2 x devices) |
| Regulatory Approvals | CB; CE Mark; TUV/ISO9241-307; TUV-BAUART; CU-EAC; EAEU RoHS; CCC; CECP; CEL |
Nu există recenzii încă.