Monitor Lenovo ThinkCentre Tiny-In-One 2727″ IPS, QHD (2560×1440), 16:9, Brightness: 350 nits, Contrast ratio: 1000:1, Response time: 4 ms (Extreme mode) / 6 ms (Typical mode) / 14 ms (Off mode), Dot / Pixel Per Inch: 109 dpi, Color Gamut: 99% sRGB, View angle: 178 / 178, Stand: Tilt, Swivel, Pivot, Height Adjust Stand, Side Bezel Width: 2 mm, Dimensions with Stand: 614x329x554.25 mm , Power Comsuption (Typical / Maximum): 37W / 57W, Power Adapter: 170W 88% Adapter, Weight (Including Stand): 6.66 kg, 60 Hz, Camera RGBIR camera, Speakers 2x 2W, Stereo speakers, HDMI, DP, Color: Black, Base Warranty: 3-year
Monitoare LED
Monitor Lenovo ThinkCentre Tiny-In-One 2727" IPS, QHD (2560×1440) 3YD
Producator:
Lenovo
Disponibilitate:
64 în stoc
2.751,99lei
64 în stoc
| Producator | LENOVO |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
| Diagonala monitor_OLD | 27.x" |
| Tip panel_OLD | IPS LEDs |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 4ms GTG |
| Display port_OLD | Da |
| Recomandat pentru_OLD | Office |
| Refresh rate_OLD | 60 Hz |
| Rata de aspect_OLD | 16:9 |
| Rezolutie monitor_OLD | 2560 x 1440 |
| VGA_OLD | Nu |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Nu |
| Touchscreen | Nu |
| Boxe integrate | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Nu |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Built-in USB hub | Yes |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB upstream port type | USB Type-B |
| Energy efficiency class (SDR) | G |
| Tip panel | IPS |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Luminozitate maximă | 350 – 499 cd/m2 |
| Webcam | Da |
| Culoare monitor | Negru |
| Swivel angle range | -45 – 45° |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Aspect ratio | 16:9 |
| USB Type-A downstream ports quantity | 2 |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch |
| Maximum refresh rate | 75 Hz |
| Montare VESA | Nu |
| Viewable size, horizontal | 59.7 cm |
| Power adapter included | Yes |
| Display brightness (typical) | 350 cd/m² |
| Rezolutie monitor | 2560 x 1440 |
| Display resolution | 2560 x 1440 pixels |
| Tilt angle range | -5 – 35° |
| Pixel density | 109 ppi |
| HD type | Quad HD |
| Response time (fast) | 4 ms |
| sRGB coverage (typical) | 99% |
| Width (with stand) | 614 mm |
| Width (without stand) | 614 mm |
| Height adjustment | 11 cm |
| Response time | 14 ms |
| Pivot angle | -5 – 90° |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 34 kWh |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 371711 |
| Depth (with stand) | 329 mm |
| Height (with stand) | 444.2 mm |
| Weight (with stand) | 7.95 kg |
| Depth (without stand) | 73.9 mm |
| Height (without stand) | 413.1 mm |
| Weight (without stand) | 4.91 kg |
Nu există recenzii încă.