Monitor Lenovo ThinkVision T24m-29 23.8 inch, FHD IPS (1920×1080), Anti- glare, 3-side Near-edgeless display, 16:9, Brightness: 250 cd/㎡, Contrast ratio: 1000:1, Response time: 4 ms (Extreme mode) / 6 ms (Typical mode), Color Coverage: 72% NTSC, View angle: 178 / 178, Stand: Lift, Tilt, Pivot, Swivel, VESA Mount, Integrated Speakers 2 x 1W, Connectivity: 1 x USB Type-C Gen1 (DP1.2 Alt Mode), 1 x HDMI1.4, 1 x DP1.2, 1 x DP1.2 Output, 1 x RJ45 1 x Audio Out (3.5mm), 1 x USB 3.2 Gen1 port (Upstream,by USB Type-C), 4 x USB 3.2 Gen1 ports (Downstream, incl. 1 x BC), Warranty 3 years limited
Monitoare LED
Monitor Lenovo ThinkVision T24m-29 23.8 inch, FHD IPS (1920×1080), Anti-
Producator:
Lenovo
Disponibilitate:
21 în stoc
1.628,99lei
21 în stoc
| Producator | LENOVO |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
| Built-In-PC | No |
| Diagonala monitor_OLD | 24.x" |
| Pivot | Yes |
| Touch | No |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 4ms GTG |
| Display port_OLD | Nu |
| Rezolutie monitor_OLD | 1920 x 1080 |
| Refresh rate_OLD | 60 Hz |
| Rata de aspect_OLD | 16:9 |
| LFD-Segment | Standard |
| LFD-Resolution | FHD |
| Tip panel_OLD | FHD IPS |
| Recomandat pentru_OLD | Business |
| VGA_OLD | Nu |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Nu |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Da |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Nu |
| USB Type-C | Da |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Built-in USB hub | Yes |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Audio output | Yes |
| Tip panel | IPS |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Culoare monitor | Negru |
| Response time | 4 ms |
| Swivel angle range | -45 – 45° |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| HDR | Nu |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| RMS rated power | 2 W |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Rezolutie monitor | 1920 x 1080 |
| Headphone out | No |
| Diagonala monitor | 23 – 25 inch |
| Number of USB Type-C upstream ports quantity | 1 |
| USB upstream port type | USB Type-C |
| DisplayPorts quantity | 2 |
| Height adjustment | Yes |
| Tilt angle range | -5 – 35° |
| Contrast ratio (dynamic) | 3000000:1 |
| Colour name | Raven Black |
| Pixel density | 93 ppi |
| Energy efficiency class (SDR) | D |
| Number of upstream ports | 4 |
| Weight (without stand) | 3.6 kg |
| Pixel pitch | 0.275 x 0.275 mm |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 14 kWh |
| Weight (with stand) | 6.1 kg |
| Width (with stand) | 539.8 mm |
| Width (without stand) | 539.8 mm |
| Display diagonal (metric) | 58.42 cm |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1131375 |
| Depth (with stand) | 204.9 mm |
| Height (with stand) | 567.1 mm |
| Depth (without stand) | 44.4 mm |
| Height (without stand) | 325.9 mm |
Nu există recenzii încă.