Monitor Lenovo ThinkVision T27h-30, QHD IPS (2560×1440), anti-glare, 16:9, Brightness: 350 nits, Contrast ratio: 1000:1, Response time: 4 ms (Extreme mode) / 6 ms (Typical mode) / 14 ms (Off mode), Dot / Pixel Per Inch: 109 dpi, Color Gamut: 99% sRGB, Connectors: 1x HDMI 2.0, 1x DP 1.4, 1x DP Out, 1x USB-C 3.2 Gen 1 (DP 1.4 Alt Mode), 4x USB 3.2 Gen 1 (1x BC), Stand: Tilt, Swivel, Pivot, Height Adjust Stand, Weight (Including Stand) 6.9 kg, Dimensions with Stand (HxWxD): 545.4×204.5×613.6 mm, Warranty: 3-year
Monitoare LED
Monitor Lenovo ThinkVision T27h-30, QHD IPS, 16:9, Brightness: 350 nits,
Producator:
Lenovo
Disponibilitate:
Stoc epuizat
2.424,99lei
Stoc epuizat
| Producator | LENOVO |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
| Built-In-PC | No |
| Diagonala monitor_OLD | 27.x" |
| Pivot | Yes |
| Tip panel_OLD | IPS LEDs |
| Touch | No |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 4ms GTG |
| Display port_OLD | Da |
| Refresh rate_OLD | 60 Hz |
| Rata de aspect_OLD | 16:9 |
| Rezolutie monitor_OLD | 2560 x 1440 |
| LFD-Segment | Standard |
| LFD-Resolution | QHD |
| Recomandat pentru_OLD | Business |
| VGA_OLD | Nu |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Nu |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Nu |
| USB Type-C | Da |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| Built-in USB hub | Yes |
| Number of upstream ports | 1 |
| USB Type-A downstream ports quantity | 4 |
| Audio output | Yes |
| Tip panel | IPS |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Luminozitate maximă | 350 – 499 cd/m2 |
| Culoare monitor | Negru |
| Front bezel colour | Black |
| Feet colour | Black |
| Swivel angle range | -45 – 45° |
| HDR | Nu |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| Montare VESA | Nu |
| Display technology | LED |
| Viewable size, horizontal | 59.7 cm |
| Boxe integrate | Nu |
| Display brightness (typical) | 350 cd/m² |
| Detachable stand | Yes |
| Number of USB Type-C upstream ports quantity | 1 |
| USB upstream port type | USB Type-C |
| DisplayPort cable length | 1.8 m |
| DisplayPorts quantity | 2 |
| Rezolutie monitor | 2560 x 1440 |
| Display resolution | 2560 x 1440 pixels |
| Pixel density | 109 ppi |
| HD type | Quad HD |
| Response time | 6 ms |
| Contrast ratio (dynamic) | 3000000:1 |
| Response time (fast) | 4 ms |
| Colour name | Raven Black |
| Height adjustment | 15.5 cm |
| Tilt angle range | -5 – 23.5° |
| sRGB coverage (typical) | 99% |
| Bezel width (side) | 2 mm |
| Bezel width (top) | 2 mm |
| Depth (without stand) | 50 mm |
| Pixel pitch | 0.2331 x 0.2331 mm |
| Bezel width (bottom) | 1.8 cm |
| Width (with stand) | 613.6 mm |
| Width (without stand) | 613.6 mm |
| Weight (without stand) | 4.8 kg |
| Weight (with stand) | 6.9 kg |
| Height (without stand) | 363.5 mm |
| Depth (with stand) | 204.5 mm |
Nu există recenzii încă.