“Monitor USB-C Dell 24″” P2423DE, 60.45 cm, Maximum preset resolution: 2560 x 1440 at 60 Hz, Screen type: Active matrix-TFT LCD, Panel type: In-Plane Switching Technology, Backlight: LED edgelight system, Display screen coating: Anti-glare treatment of the front polarizer (3H) hard coating, Aspect ratio: 16:9, Pixel per inch (PPI): 123, Contrast ratio: 1000 to 1 (typical), Viewing angle: 178° (vertical) typical, 178° (horizontal) typical, Response time: 8 ms (Normal mode), 5 ms (Fast mode), Luminance output: 300 cd/m² (typical), Color depth: 16.7 million colors, Color gamut: sRGB 99% (typical), Adjustability: Height adjustable stand – 150 mm, Tilt: -5° to 21°, Swivel: -45° to 45°, Pivot: -90° to 90°, VESA mounting holes (100 mm x 100 mm – behind the attached VESA Cover), Connectivity: 1 x HDMI port version 1.4 (HDCP 1.4), 1 x DisplayPort version 1.4 (HDCP 1.4), 1 x DisplayPort (Out) with MST (HDCP 1.4), • 1 x USB-C upstream port (Alternate mode with DisplayPort 1.4, Power Delivery PD up to 90 W), 4 x SuperSpeed USB 5 Gbps (USB 3.2 Gen1) downstream port, 1 x RJ45 port, Dell display manager compatibility: Yes, Cable management: Yes, Security: Security-lock slot for cable lock (optional purchase), What’s in the box: Stand riser, Stand base, Power cable, DisplayPort to DisplayPort cable (1.8 meters), Super speed USB 10 Gbps (USB 3.2 Gen2) Type-C to Type-C upstream cable (C-C cable) (1 meter), Super speed USB 5 Gbps (USB 3.2 Gen1) Type-C to Type-A upstream cable (C-A cable) (1.8 meters), Cable tie, Dimensions (with stand): Height (extended): 496.11, Height (compressed): 364.00 mm, Width: 537.80 mm, Depth: 179.57 mm, Weight with stand assembly and cables: 5.98 kg, 3- Years Advanced Exchange Service and Limited Hardware Warranty”
Monitoare LED
Monitor USB-C Dell 24" P2423DE, 60.45 cm, TFT LCD IPS,
Producator:
Dell
Disponibilitate:
30 în stoc
2.546,99lei
30 în stoc
| Producator | DELL |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
| Built-In-PC | No |
| Diagonala monitor_OLD | 24.x" |
| Pivot | Yes |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 5ms GTG |
| Tip panel_OLD | IPS LEDs |
| Touch | No |
| Wi-Fi | No |
| Display port_OLD | Da |
| Gama monitor | Standard |
| Recomandat pentru_OLD | Office |
| Refresh rate_OLD | 60 Hz |
| Rata de aspect_OLD | 16:9 |
| Rezolutie monitor_OLD | 2560 x 1440 |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Nu |
| Diagonala monitor | 30 – 40 inch |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Nu |
| USB Type-C | Da |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Built-in USB hub | Yes |
| USB Type-A downstream ports quantity | 4 |
| USB Power Delivery up to | 90 W |
| Height adjustment | 15 cm |
| Tip panel | IPS |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Culoare monitor | Negru |
| Front bezel colour | Black |
| Swivel angle range | -45 – 45° |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| HDR | Nu |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Heavy metals free | Hg (mercury) |
| AC (power) in | Yes |
| Response time | 5 ms |
| Feet colour | Silver |
| Headphone out | No |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Boxe integrate | Nu |
| Detachable stand | Yes |
| Energy efficiency class (HDR) | Not available |
| Number of USB Type-C upstream ports quantity | 1 |
| USB upstream port type | USB Type-C |
| DisplayPorts quantity | 2 |
| Rezolutie monitor | 2560 x 1440 |
| Display resolution | 2560 x 1440 pixels |
| Pivot angle | 90 – 90° |
| HD type | Quad HD |
| sRGB coverage (typical) | 99% |
| Viewable size diagonal | 60.5 cm |
| HDMI version | 1.4 |
| Tilt angle range | -5 – 21° |
| Width (with stand) | 537.8 mm |
| Depth (with stand) | 179.6 mm |
| Height (with stand) | 496.1 mm |
| Width (without stand) | 537.8 mm |
| Doesn't contain | PVC/BFR |
| Pixel density | 123 ppi |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 20 kWh |
| High Dynamic Range (HDR) supported | No |
| Response time (fast) | 8 ms |
| Depth (without stand) | 52.1 mm |
| Height (without stand) | 318.5 mm |
| Bezel width (bottom) | 1.67 cm |
| Supported video modes | 480p, 576p, 720p, 1080i, 1080p, 1440p |
| Weight (with stand) | 5.55 kg |
| Display diagonal (metric) | 60.45 cm |
| Horizontal scan range | 29 – 113 kHz |
| Vertical scan range | 49 – 75 Hz |
| Pixel pitch | 0.2058 x 0.2058 mm |
| Bezel width (side) | 5.48 mm |
| Bezel width (top) | 5.42 mm |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1057583 |
| Weight (without stand) | 3.92 kg |
Nu există recenzii încă.