Monitor 24″HP Z24u G3, LED, IPS, WUXGA 1920×1200, 16:10, 5 ms, 350 cd/m², 1000:1 static / 10000000:1 dinamic, 178°/178°, 1x HDMI 2.0/ 1 x USB Type-C (DP 1.4 mod alternativ, alimentare de până la 100 W)/ 4x USB Type-A 3.2/ 1x DP 1.4 (in/out), Tilt: -5 to +23°; Swivel: ±45°; Pivot rotation: 90°; Height adjustment: 150 mm, VESA 100×100, Silver
Procesoare
Monitor 24"HP Z24u G3 WUXGA 1920×1200 IPS, USB-C, timp de
Producator:
Horizon
Disponibilitate:
andreea. stoc rez. sunati pentru detalii
2.005,99lei
andreea. stoc rez. sunati pentru detalii
| Producator | HORIZON |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Diagonala monitor | 23 – 25 inch |
| Tip panel | IPS |
| Rezolutie monitor | 1920 x 1200 |
| Refresh rate | – Sub 100 Hz |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Rata de aspect | 16:10 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Luminozitate maximă | 350 – 499 cd/m2 |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Nu |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Da |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Alte culori |
| Built-in USB hub | Yes |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB Type-A downstream ports quantity | 4 |
| Height adjustment | 15 cm |
| USB Type-C downstream ports quantity | 1 |
| Swivel angle range | -45 – 45° |
| Heavy metals free | Hg (mercury) |
| Response time | 5 ms |
| Headphone out | No |
| Display brightness (typical) | 350 cd/m² |
| DisplayPorts quantity | 2 |
| Pixel pitch | 0.27 x 0.27 mm |
| Weight (with stand) | 5.3 kg |
| Display diagonal (metric) | 61 cm |
| Horizontal scan range | 30 – 80 kHz |
| Vertical scan range | 50 – 60 Hz |
| Number of OSD languages | 10 |
| Contrast ratio (dynamic) | 10000000:1 |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 28 kWh |
| Energy efficiency class (HDR) | E |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 28 kWh |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 395356 |
| Width (with stand) | 531.7 mm |
| Depth (with stand) | 195 mm |
| Height (with stand) | 521.4 mm |
| Width (without stand) | 531.7 mm |
| Depth (without stand) | 38.5 mm |
| Height (without stand) | 342.9 mm |
Nu există recenzii încă.