
| Producator | HEINNER |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Culoare | Auriu |
| Tip rasnire | Uscata |
| Material carcasa | Plastic & Metal |
| Putere | 150W |
| Capacitate | 50g |
| Material lame | Inox |
| Greutate | 0.83 kg |
| Inaltime | 18.00 cm |
| Latime | 10.60 cm |
| Adancime | 10.90 cm |

Nu există recenzii încă.